...

Pełni satysfakcji spieszymy Państwu donieść, że 23 listopada 2019 udało nam się zainaugurować nowy program szkoleń, który przygotowaliśmy specjalnie z myślą o kobietach. Jesteśmy zobowiązani przyznać, że pierwsze w historii SJS Driving Academy szkolenie dla kobiet był dla nas wyzwaniem, a zarazem ukoronowaniem wielomiesięcznej pracy. Dlatego też bardzo zależało nam, aby wszystko zostało dopięte na przysłowiowy ostatni guzik.

Kilka minut przed godziną 9:00 wszystkie uczestniczki, a w tym pokaźna grupa Pań z Moto Femme Poland, stawiły się na Torze Kielce. Po chwili rozpoczęła się pierwsza część kursu tj. wykłady, na których m.in. zostały poruszone takie tematy jak dobór odpowiedniego obuwia, zabezpieczenie zakupów, zapinanie pasów przez kobiety w ciąży oraz kwestie związane z rozpraszaniem w trakcie jazdy.

Uczestniczki, uzbrojone w informacje przekazane przez instruktorów prowadzących wykład, następnie udały się na tor szkoleniowy, gdzie zgodnie z programem miały odbyć się ćwiczenia praktyczne. Pod okiem instruktorów SJS Driving Academy Panie zmierzyły się z ćwiczeniami awaryjnej zmiany pasa ruchu, hamowania na nawierzchni o obniżonej przyczepności oraz wieloma innymi zadaniami z wykorzystaniem płyty poślizgowej, oraz łuku poślizgowego. Zwieńczeniem szkoleniowych zmagań było omówienie najczęściej popełnianych błędów oraz wręczenie certyfikatów ukończenia kursu.

Dziękujemy wszystkim Uczestniczkom pierwszego Treningu Bezpiecznej Jazdy dla Kobiet. Mamy nadzieję, że spełnił on oczekiwania, tak w zakresie inwestycji we własne bezpieczeństwo za kierownicą, jak i kultywowania motoryzacyjnej pasji.

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.