...

Wiemy, że nam ufacie i doceniacie to, co dla Was od lat robimy, bo często spotykamy się z wyrazami Waszej sympatii, ale i tak jesteśmy ogromnie zaskoczeni, a jednocześnie wzruszeni, ponieważ nasza szkoła wygrała w tegorocznym, prestiżowym plebiscycie flotowym FLEET DERBY uzyskując tytuł NAJLEPSZEJ SZKOŁY BEZPIECZNEJ JAZDY! To dla nas fantastyczna wiadomość!

Konkurencja była bardzo mocna, więc tym bardziej rozpiera nas duma i radość z wygranej. Tę nagrodę dedykujemy Wam, naszym Klientom i fanom! Dziękujemy Wam za okazane wsparcie, oddane głosy, obecność oraz ściskanie kciuków. Ponadto serdecznie dziękujemy Wam za to, że wybieracie SJS Driving Academy nie tylko od święta, ale przede wszystkim na co dzień jako zaufaną, silną markę, za którą stoi wiele lat doświadczenia, najlepsi instruktorzy i sprawdzone techniki.

Świętujemy ten sukces z Wami, bo co tu dużo mówić – współtworzycie SJS Driving Academy!
FLEET DERBY to organizowany od lat plebiscyt, którego celem jest prezentacja produktów i usług flotowych dostępnych na polskim rynku. Mocna pozycja i rozpoznawalność Fleet Derby sprawiają, że nagrody w tym plebiscycie oznaczają uznanie płynące od bezpośrednich odbiorców usług, ale również od przedstawicieli branży flotowej.

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.