...

Rok 2021 przyniósł nam wiele ciekawych projektów, z których jesteśmy dumni! Jednym z nich była niewątpliwie współpraca z Krajowym Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w ramach programu Mistrzowie w drodze, którego ambasadorem jest Kajetan Kajetanowicz.

Mieliśmy okazję przeszkolić z bezpiecznej jazdy szereg młodych kierowców na różnych obiektach w całej Polsce. To było prawdziwe wyzwanie, ale jesteśmy bardzo zadowoleni, bo mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę do tak ważnego projektu.

„Mistrzowie w drodze” to projekt Grupy LOTOS i Krajowego Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, którego główne założenia opierają się nie tylko na edukacji, ale przede wszystkim na zaangażowaniu młodych kierowców w działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Program zakłada poszerzanie świadomości przewidywania skutków wśród młodych kierowców oraz szlifowanie ich umiejętności już od samego początku, dlatego jednym z jego filarów są szkolenia z doskonalenia techniki jazdy.

Tu nasza szkoła miała ważną rolę do spełnienia. Mamy nadzieję, że wszyscy kierowcy, którzy wzięli udział w zajęciach będą świadomi, bezpieczni i odpowiedzialni!

Zobaczcie, jak było!

Fot.: Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.