...

Nasi instruktorzy w ciągu tego roku mieli okazję przeszkolić całe grupy młodych kierowców, którzy w ramach programu Mistrzowie w drodze poznawali tajniki bezpiecznej jazdy i doskonalili swoje umiejętności za kierownicą.

Uczestnicy mogli pod okiem fachowców z naszej akademii sprawdzić się w trudnych drogowych sytuacjach: podczas kontrolowanego poślizgu, slalomu czy awaryjnego hamowania, co z pewnością zaprocentuje im podczas codziennej jazdy.

Głównym celem kampanii „Mistrzowie w drodze” od lat jest promocja mistrzowskiej jazdy w wykonaniu młodych kierowców – mistrzowskiej, bo bezpiecznej i zgodnej z przepisami, pokazującej szacunek dla innych uczestników ruchu drogowego.

Takie warsztaty realizowane były w kilku województwach przez Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego przy wsparciu PKN Orlen.

To, że po raz kolejny mogliśmy uczestniczyć w programie i dzielić się naszym doświadczeniem z młodzieżą, to dla nas duże wyróżnienie i świadectwo naszego profesjonalizmu, który został doceniony przez organizatorów. 

Dziękujemy!

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.