prezenty

kalendarz szkoleń

SJS DRIVING ACADEMY

SJS DRIVING ACADEMY

WWW.DRIVINGACADEMY.PL

W SJS Driving Academy zajmujemy się realizacją szkoleń z doskonalenia techniki jazdy, eco drivingiem dla firm, flot oraz osób indywidualnych.

Witaj w naszym Świecie. Świecie SJS Driving Academy, w którym bezpieczeństwo oraz doskonalenie umiejętności za kierownicą stało się dla nas prawdziwą pasją. Choć na rynku pod marką SJS Driving Academy jesteśmy stosunkowo niedługo, w ramach Grupy SJS S.A. stoi 20 lat doświadczenia na rynku szkoleniowym oraz najlepsi międzynarodowi trenerzy!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń SJS Driving Academy z zakresu doskonalenia techniki bezpiecznej jazdy, defensive oraz eco drivng dla firm, flot samochodowych oraz osób indywidualnych. Nasz autorski program treningów opiera się na założeniu uświadamiania ryzyka oraz nauce efektywnego wykorzystania dostępnych systemów bezpieczeństwa. Zróżnicowane poziomi szkoleń dopasowywane są zawsze do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

DRIVING EXPERIENCE

DRIVING EXPERIENCE

WWW.DRIVINGEXPERIENCE.PL

W Driving Experience zajmujemy się organizacją eventów motoryzacyjnych, które urzekną każdego fana motoryzacji.

Driving Experience to dział wywodzący się z SJS S.A. To pierwsza w Polsce (jej korzenie sięgają 1997 r.) firma eventowa specjalizująca się w realizacji imprez motoryzacyjnych. Posiada własną, bardzo rozbudowaną i emocjonującą zarazem flotę samochodów sportowych. Niezależnie czy zwrócisz swe myśli w kierunku Lamborghini, Ferrari, AMG czy Porsche, każdego z nich oddamy do dyspozycji naszych wspólnych gości. Podstawę działalności Driving Experience stanowią niepowtarzalne eventy dla firm, a także zaawansowane programy z adrenaliną w tle, realizowane na torach wyścigowych w Polsce i Europie. Naszym atutem obok ogromnego doświadczenia oraz własnej floty samochodów pozostają ludzie. Driving Experience to grupa wyszkolonych instruktorów umiejących jak nikt budować atmosferę wspólnej imprezy na torze. Własna wyobraźnia zdaje się być naszym jedynym ograniczeniem!

SZKOŁA JAZDY SUBARU

SZKOŁA JAZDY SUBARU

WWW.SZKOLAJAZDYSUBARU.PL

Szkoła Jazdy Subaru to prestiżowa szkoła stworzona dla właścicieli samochodów marki Subaru.

Gdy w 2000 roku, powstawała Szkoła Jazdy Subaru świat motoryzacji był jeszcze bardzo prostym. Jako pierwsza markowa szkoła techniki jazdy na Polskim rynku mieliśmy okazję przez te lata wspólnie uczyć się i rozwijać dostosowując do co raz wyższych wymagań naszych klientów. Dzisiaj Szkoła Jazdy Subaru to synonim jakości i doświadczenia. Zapraszamy zatem do wspólnych treningów.

Nasza oferta kierowana jest głównie do posiadaczy jak i pasjonatów marki Subaru. Z wielką przyjemnością na przestrzeni lat wypracowaliśmy własne programy szkoleniowe jakie stały się wzorem dla innych.

Od samego początku istnienia naszą misją jest wspólnie z naszymi Klientami i przyjaciółmi dbałość o bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Choć w ofercie znajdziemy zarówno zaawansowane programy eventowe oparte na wieloletniej tradycji rajdowej Subaru, to treningi indywidualne dla nowych jak i dotychczasowych użytkowników samochodów Subaru są w centrum naszej uwagi. Czy to trenując bezpieczną jazdę pod okiem fachowców, ciesząc się potencjałem napędu na S-AWD Subaru oraz niskiego środka ciężkości na torze wyścigowym lub odcinku specjalnym dzielimy się naszą pasją!

Powiedzieć, że w szeregach naszych instruktorów znajduje się kilku byłych jak i obecnych oficjalnych kierowców Subaru to nic nie powiedzieć. Ogromne doświadczenie jak i uśmiech to coś co wyróżnia nas… gotowy, aby wspólnie z nami rozpocząć przygodę?


AMG DRIVING ACADEMY

AMG DRIVING ACADEMY

AMG DRIVING ACADEMY POLSKA

Adrenalina, emocje i przyspieszone bicie serca!

Globalny program szkoleń sportowych legendarnej marki Mercedes-AMG. Jako Driving Experience na przestrzeni 7 lat (2012-2019) realizowaliśmy eventy motoryzacyjne dla klientów Mercedes-Benz Polska, a w 2013 roku zostaliśmy oficjalnym realizatorem prestiżowego projektu AMG Driving Academy na terenie naszego kraju! Byliśmy również odpowiedzialni za rozwój tego projektu w Republice Czeskiej oraz w Austrii.

Zobacz inne podstrony

Close

Wyszukaj