...

Chcesz wziąć udział w naszym szkoleniu lub zorganizować je dla swojej firmy? Napisz do nas a pomożemy Ci dobrać najlepsze rozwiązanie!

Jeśli jesteś już szczęśliwym posiadaczem vouchera, sprawdź nasz kalendarz i wybierz dla siebie najlepszy termin realizacji: KALENDARZ

Skontaktuj się z nami

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SJS S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Wł. Żeleńskiego 103. Dane osobowe przetwarzane będą w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane na podstawie przepisów prawa, przez okres niezbędny do realizacji celów przetwarzania wskazanych w pkt 2, lecz nie krócej niż czas potrzebny do zrealizowania celu określonego w udzielonej zgodzie lub uzasadnionych interesów Administratora. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Najczęstsze pytania

    Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
    Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.