...

SJS Driving Academy

Bezpieczeństwo ma pierwszeństwo!

SJS Driving Academy to ceniona akademia bezpiecznej jazdy, która wywodzi się bezpośrednio z powstałej ponad dwadzieścia lat temu Szkoły Jazdy Subaru. Zapewniamy szeroki wachlarz propozycji dla naszych klientów: od klasycznych szkoleń firmowych, nastawionych na bezpieczeństwo oraz obniżenie kosztów związanych z utrzymaniem floty, przez szkolenia z bezpiecznej jazdy dla klientów indywidualnych, kończąc na treningach dla osób z aspiracjami mistrzowskimi w różnych dyscyplinach motorsportu.

W zakres naszych działań wchodzi zarówno doskonalenie techniki jazdy na samochodach osobowych, ciężarowych i motocyklach, jak i szkolenia dla właścicieli samochodów elektrycznych i hybryd, eco driving, jazda defensywna czy ratownictwo i pomoc przedmedyczna.

Od lat utrzymujemy wysoki poziom szkoleń, czego potwierdzeniem są wyróżnienia przyznawane w prestiżowych plebiscytach branżowych (np. tytuł Najlepszej Szkoły Bezpiecznej Jazdy 2020 w konkursie Fleet Derby).

Tym samym wyznaczamy na rynku standardy zarówno w kwestii jakości, jak i sposobu prowadzenia zajęć.

Szkolenia prowadzą specjalnie dobrani, certyfikowani instruktorzy. W parze z ich doskonałymi umiejętnościami i bogatym doświadczeniem idzie również odpowiednie podejście do kursantów, atrakcyjny sposób przekazywania wiedzy oraz poczucie humoru, budujące niesamowitą atmosferę podczas zajęć.

Wszystko to sprawia, że nauka u nas jest nie tylko pożyteczna, ale też niezwykle efektywna i przyjemna!

ODTJ Tor Kielce

Wykień 94, 26-085 Ćmińsk, Polska

ODTJ Tor Łódź

78, Kiełmina 78, Polska

ODTJ Międzychód

Międzychód 44, Polska

ODTJ MotoPark Toruń

Bielańska 66, Toruń, Polska

ODTJ MotoPark Ułęż

Ułęż 215B, Polska

ODTJ Sieradz

Generała Władysława Sikorskiego 1, Sieradz, Polska

ODTJ Legnica

Bydgoska 30C, Legnica, Polska

ODTJ Autodrom Pomorze

Żuławska 5, Pszczółki, Polska

ODTJ MotoPark Kraków

Rzepakowa 4r, Kraków, Polska

ODTJ Krosno

Tysiąclecia 7, Krosno, Polska

ODTJ Jaworzno

Karola Darwina 17, Jaworzno, Polska

Obiekty szkoleniowe

SJS Driving Academy realizuje szkolenia głównie w ODTJ „Tor Kielce” w Miedzianej Górze, gdzie jako Grupa SJS funkcjonuje od ponad 20 lat. Ponadto działamy na sprawdzonych obiektach w całej Polsce, dbając o najwyższą jakość usług.
Zobacz, gdzie nas można spotkać.

Wszystkie obiekty

Realizacje

SJS Driving Academy to miejsce, gdzie każdy kierowca podniesie swoje kwalifikacje doskonalenia techniki jazdy. Zobacz szkolenia, które realizowaliśmy dla naszych klientów!

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.