prezenty

Ośrodek Szkoleniowy

TOR ŁÓDŹ

Ośrodek Szkoleniowy TOR ŁÓDŹ

Specyfikacja toru:

Długość dużej pętli: 1,5 KM
Szerokość toru: 8 - 12 M
Długość małej pętli: brak danych
Płyta poślizgowa: 7 x 70 M
Ilość zakrętów 17
Najdłuższa prosta: brak danych
Różnica wzniesień: 6,5 m

Tor Łódź to najnowszy obiekt szkoleniowy, na którym Szkoła Jazdy Subaru oferuje swoje szkolenia z techniki jazdy samochodem, szkolenia dla firm i flot samochodowych oraz samochodowe imprezy integracyjne. Tor Łódź jest obiektem całkowicie nowym i dzięki swojej doskonałej lokalizacji w centralnej Polsce i bliskość autostrad A1 i A2 jest doskonałym wyborem na kurs techniki jazdy samochodem. Na jego terenie znajdują się aktualnie płyty poślizgowe wraz z nawodnieniem, płyta poślizgowa na zakręcie oraz tor szkoleniowy o długości 1,5 km.

Cały czas pracujemy nad nowymi ofertami do realizacji na Torze Łódź dlatego skontaktuj się z nami już dzisiaj by poznać więcej szczegółów.

Przeznaczenie

Tor Łódź przeznaczony jest do jazdy dla kierowców różnych pojazdów mechanicznych – samochodów osobowych, motocykli i gokartów. Jest to jednocześnie tor samochodowy, jak i tor motocyklowy i tor dla gokartów. Można tu organizować szkolenia z bezpiecznej jazd, jak i wszelkiego rodzaju spotkania i imprezy sportowe, dla osób prywatnych i klientów firmowych.

Zobacz inne podstrony

Close

Wyszukaj