prezenty

Ośrodek Szkoleniowy

Moto Park Tor Toruń

ul. Ignacego Łukasiewicza 66

87-100 Toruń

Motor Park Tor Toruń - Ośrodek Szkoleniowy

Specyfikacja toru:

Długość dużej pętli: 1100 m
Szerokość toru: 10 - 15 m
Płyta poślizgowa: 7 x 70 m
Ilość zakrętów: 11
Najdłuższa prosta: 110 m

Moto Park Tor Toruń to jeden z ośrodków doskonalenia techniki jazdy zrzeszony w Polskim Stowarzyszeniu Motorowym.

SJS Driving Academy od kilkunastu lat wykorzystuje Moto Park Tor Toruń do realizacji swoich szkoleń z techniki jazdy, szkoleń dla firm i flot samochodowych, a także kursów doszkalających. Zlokalizowany na terenie byłego lotniska Moto Park Tor Toruń jest jednym z największych ośrodków treningowy w Polsce. Znajdują się tam wszystkie niezbędne elementy gwarantujące przeprowadzenie wszechstronnego szkolenia samochodowego na najwyższym poziomie. Na terenie ośrodka w zależności od stopnia szkolenia, do dyspozycji naszych kursantów oddajemy aż cztery płyty poślizgowe, łuk poślizgowy, kompleks zakrętów szkoleniowych oraz plac slalomowy.

W ośrodku szkoleniowym w Toruniu dysponujemy również torem terenowym, gdzie możemy przeprowadzać szkolenia poszerzone o ćwiczenia przejazdu w trudnym terenie, dla kierowców tak popularnych ostatnio samochodów z segmentu SUV.

Kwintesencją ośrodka Moto Park Tor Toruń jest kultowy wyścigowy tor rallycorssowy z nitką idealnie równego asfaltu. Tą właśnie część obiektu wykorzystujemy przy realizacji projektów Driving Experience gdzie nasi klienci zasiadają za kierownicą naszych najmocniejszych samochodów, np. Ferrari, Lamborghini, Porsche czy AMG GT-R.

Zobacz inne podstrony

Close

Wyszukaj