prezenty

kalendarz szkoleń

Ośrodek Szkoleniowy

SJS Warszawa

SJS WARSZAWA Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy

Specyfikacja toru:

Płyta poślizgowa (duża): 14 x 120 m
Płyta poślizgowa (mała): 7 x 60 m
Krąg poślizgowy: średnica 60 m
Wzniesienie: 10 stopni nachylenia
Plac manewrowy: 80 x 400 m
Nawadnianie: Mechaniczne
Powierzchnia: 50000 m²

Ośrodek szkoleniowy SJS Warszawa zlokalizowany przy ulicy Sylwestra Kaliskiego 57 na warszawskim Bemowie to działające nadal lotnisko Warszawa-Babice, wykorzystywane m.in. do celów wojskowych. Ze względu na swoje walory (bliskość centrum Stolicy oraz dogodny dojazd drogą ekspresową S8) zostało przez nas zaadoptowane do potrzeb prowadzenia szkoleń z zakresu doskonalenia techniki jazdy i jest najnowszą lokalizacją na mapie obiektów naszych szkoleniowych.

Obiekt szkoleniowy SJS Warszawa-Bemowo obejmuje swoją powierzchnią aż 50000 m², a dzięki temu na jego obszarze możliwe jest wykonywanie najtrudniejszych manewrów i ćwiczeń w komfortowych i w pełni bezpiecznych dla kierowców warunkach. Istotny jest fakt, że nawierzchnie ośrodka zostały wyposażone w poziome oznakowanie oraz wirtualne zielone pobocza, a także wiele innych elementów. Ich zadaniem jest zwiększenie realizmu, tak dla potrzeb prowadzenia szkoleń, jak i rzetelnego odwzorowania prawdziwych sytuacji mogących wystąpić na drodze. Ponadto ośrodek dysponuje dwiema płytami poślizgowymi (mała - 7 x 60 m, duża - 14 x 120 m) oraz pełnym okręgiem poślizgowym (średnica - 60 m), które posiadają mechaniczny system nawadniania. Wymiary placu manewrowego wynoszą aż 80 x 400 metrów.

Teoretyczną część szkoleń na stołecznym obiekcie prowadzimy w dwóch salach wykładowych, które wchodzą w skład infrastruktury ośrodka.

Chcesz otrzymać ofertę? Napisz do nas!

Chcesz kupić prezent dla bliskiej osoby? Zobacz naszą ofertę.

Zobacz inne podstrony

Close

Wyszukaj