...

Pirelli

www.pirelli.com

Pirelli od lat jest strategicznym Partnerem SJS Driving Experience.
Ta włoska marka już od 150 lat jest ikoną technologii i doskonałości – to jeden z najstarszych na świecie producentów opon. Jest synonimem najwyższej jakości oraz efektywności, a przy tym swoją dominującą pozycję utrzymuje jako największy dostawca opon w klasie Ultra High Performance do samochodów sportowych oraz luksusowych.

Obecność Pirelli w motorsporcie rozpoczęła się w 1907 roku. Już wtedy firma wierzyła, że doświadczenie zdobyte na tej arenie jest korzystne dla jej działalności badawczo-rozwojowej.
Jednym z przykładów pełnego zaangażowania w motorsport jest rola wyłącznego dostawcy opon do królowej motorsportu – Formuły 1.
Na polskim rynku Pirelli od lat wspiera między innymi naszego wieloletniego instruktora a zarazem wybitnego kierowcę rajdowego – Kajetana Kajetanowicza, który ma na swoim koncie tytuły prestiżowe tytuły wicemistrza świata i mistrza Europy.
Firma jest szeroko znana na świecie także za sprawą kalendarza. Wydawnictwo ukazujące się pod patronatem marki od 1964 r. (z przerwami), na stałe wpisało się w kanony fotografii.

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.