prezenty

kalendarz szkoleń

IX TRACK DAY SJS - Relacja z imprezy

lut 2020

Pomimo że zimowa aura nas nie rozpieszcza, to miłośnicy motoryzacji z pewnością nie należą do grona osób, które przejmowałyby się porywistym wiatrem, śniegiem, deszczem czy niskimi temperaturami. Najlepszym tego dowodem jest dziewiąta edycja imprezy Track Day SJS, która odbyła się 8 lutego i zgromadziła na Torze Wyścigowym Kielce w Miedzianej Górze komplet uczestników.


Pierwsza część imprezy składająca się z zapisów, rejestracji oraz odprawy uczestników odbyła się zgodnie z założonym planem. Od godziny 10:00 kierowcy uczestniczyli w wolnych treningach i korzystając z cennych uwag instruktorów SJS Driving Academy mogli ponieść swoje umiejętności oraz wyeliminować błędy. Uwagi naszych instruktorów były tym bardziej cenne, że treningi poprzedzały pierwszą sesję prób sportowych z pomiarem czasu przy wykorzystaniu fotokomórki, a więc kierowcy mogli od razu wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce i przełożyć ją na wyniki.


O godzinie 13:00 rozpoczęła się 45-minutowa przerwa, podczas której wszyscy wymieniali się licznymi spostrzeżeniami i żywo dyskutowali o swoich wrażeniach. Po przerwie zgodnie z programem nastąpił start drugiej sesji prób sportowych, podczas której znaczna część uczestników poprawiła swoje wcześniejsze wyniki. Finałem i podsumowaniem zmagań na torze w Miedzianej Górze było ogłoszenie wyników IX Track Day SJS.


Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i już 21 marca bieżącego roku zapraszamy na kolejną, dziesiąta edycja Track Day SJS.


Szczegółowe informacje oraz program imprezy znajdą Państwo w zakładce SZKOLENIA INDYWIDUALNE - TRACK DAY. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do rezerwacji miejsc z wykorzystaniem naszego KALENDARZA SZKOLEŃ.

Close

Wyszukaj