prezenty

kalendarz szkoleń

Szkolenie dla Łomży VIVE Kielce!

sie 2020

Szkolenie dla Łomży VIVE Kielce!

24 sierpnia w naszym ośrodku szkoleniowym w Kielcach gościliśmy wyjątkowych uczestników. Na zajęcia z naszymi instruktorami przyjechali piłkarze ręczni Łomży VIVE Kielce, którzy niedawno odebrali swoje nowe samochody i postanowili wraz z nami popracować nad doskonaleniem techniki jazdy.

Nie sposób było ich nie zauważyć, nie tylko ze względu na wzrost😊

Przybyli uśmiechnięci, pełni energii i gotowi do nauki. Wszystkim od razu udzieliła się pozytywna atmosfera, dlatego szkolenie z bezpiecznej jazdy, które mieliśmy okazję realizować dla Mistrza Polski w piłce ręcznej było dla nas czystą przyjemnością.

Uczestników szkolenia czekał szereg praktycznych ćwiczeń do wykonania, które miały zwiększyć ich świadomość w zakresie prowadzenia własnego samochodu i bezpieczeństwa.

Nasi instruktorzy jak zwykle z pasją i polotem objaśniali, jak panować nad samochodem w różnych sytuacjach i optymalnie wykorzystywać zastosowane w nim rozwiązania.

Plan został w pełni zrealizowany! Zawodnicy Łomży VIVE Kielce jeszcze długo po szkoleniu rozmawiali o tym, czego doświadczyli i jak nasze szkolenie otworzyło im oczy na wiele aspektów związanych z jazdą.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Close

Wyszukaj