prezenty

kalendarz szkoleń

"Mistrzowie w drodze" - szkolimy młodych kierowców!

lis 2021

Kilka dni temu na naszym obiekcie szkoleniowym SJS Warszawa odbyła się kolejna edycja szkolenia z doskonalenia techniki jazdy, realizowanego w ramach kampanii „Mistrzowie w drodze”.

„Mistrzowie w drodze” to projekt Grupy LOTOS i Krajowego Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, który nie tylko edukuje, ale i angażuje młodych kierowców w działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Uczestnikom cennych wskazówek udzielali nasi doświadczeni instruktorzy. Szkolenie obejmowało podstawowe, ale jakże istotne zagadnienia takie jak: pozycja za kierownicą, przygotowanie do jazdy, martwe pola w pojeździe, ćwiczenie efektywnej pracy rąk na kole kierownicy przy pokonywaniu slalomów czy poznawanie granic możliwości pojazdu i kierowcy na płycie poślizgowej. Było także hamowanie awaryjne na prostej i na łuku oraz porównanie drogi hamowania przy różnych prędkościach.

Jesteśmy dumni, że możemy wspierać ten projekt!

Patronat nad nim objęli Komendant Główny Policji, Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz Główny Inspektorat Transportu Drogowego. Ambasadorem akcji jest wybitny kierowca rajdowy - Kajetan Kajetanowicz.

Close

Wyszukaj