prezenty

kalendarz szkoleń

ECO DRIVING

ECO-Jazda to filozofia poruszania się samochodem, redukująca koszty eksploatacyjne i dbająca o nasze środowisko naturalne. To mniejsze zużycie paliwa i podzespołów, mniej hałasu i mniej spalin. W dobie optymalizacji kosztów floty i otaczającego nas zmniejszania pojemności samochodów, rozkwitu alternatywnych źródeł energii w motoryzacji oraz niezliczonych systemów poprawiających ekonomikę jazdy proponujemy szkolenia ECO Driving. Ich idea, choć znana od lat ewoluuje równie szybko co sama motoryzacja.

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz możliwościom! Zaletą realizowanych wyłącznie w ruchu ulicznym szkoleń jest ich pełna „mobilność” oraz dopasowanie do oczekiwań Twojej firmy. W skład programu wchodzą zarówno krótki wykład teoretyczny oraz duża ilość zajęć praktycznych. W ich trakcie nasi instruktorzy skupią się głównie na psychologii prowadzenia w stylu ECO, a nie beznamiętnym udowadnianiu, że można inaczej. ECO wcale nie musi bowiem oznaczać „zawalidrogi”. To świadoma jazda i wykorzystanie dostępnych, nowoczesnych rozwiązań technicznych.

Program realizowany jest dla grup zorganizowanych, z użyciem samochodów Klienta.

Kurs ekonomicznej jazdy - eco driving

Chcesz zmniejszyć wydatki na samochód, a jednocześnie nie wyobrażasz sobie rezygnacji z dynamicznej jazdy? Przygotowaliśmy dla Ciebie kurs eco drivingu. Dzięki zajęciom z naszymi instruktorami będziesz jeździł bardziej świadomie i w większym stopniu korzystał z możliwości, jakie daje Twój własny samochód.

Zastanawiasz się, czy to oferta dla Ciebie? Sprawdź:

 1. Kurs ekonomicznej jazdy - dla kogo?
 2. Jak wygląda kurs ekonomicznej jazdy?
 3. Co zyskasz dzięki kursowi ekonomicznej jazdy?
 4. Wątpliwości wokół eco drivingu.

4.1 Ile trwa kurs ekonomicznej jazdy?

4.2 W jak dużych grupach odbywa się szkolenie?

4.3 Jaka jest cena kursu ekonomicznej jazdy?

Kurs ekonomicznej jazdy - dla kogo?

Kurs ekonomicznej jazdy to propozycja zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych kierowców. Szkolenie pozwala zyskać wiedzę i umiejętności, które czynią jazdę bezpieczną i znacznie bardziej oszczędną. Doświadczeni instruktorzy z naszej szkoły uczą, jak zużywać mniej paliwa w ruchu drogowym, a także dbać o poszczególne podzespoły w samochodzie tak, aby pojazd służył swojemu właścicielowi jak najdłużej.

Jak wygląda kurs ekonomicznej jazdy?

Właściwą część zajęć poprzedza krótki wykład teoretyczny, obejmujący zagadnienia dotyczące wpływu eco drivingu na środowisko oraz podstawowych założeń ekonomicznej jazdy. Ćwiczenia odbywają się w ruchu ulicznym, dzięki czemu zyskują dodatkowy wymiar praktyczny - nie dość, że kursanci uczą się konkretnych reakcji i zachowań, to jeszcze robią to w okolicznościach, z którymi przychodzi im się mierzyć podczas codziennej jazdy samochodem.

Co zyskasz dzięki kursowi ekonomicznej jazdy?

Nasi instruktorzy nie zasypią Cię listą uwag i wskazówek, a postarają się zmienić Twój sposób myślenia na temat jazdy samochodem. Zajęcia skupiają się wokół psychologii prowadzenia w stylu eko i korzyściach płynących z takiego podejścia. Szkoleniowcy nie będą starali się przekonać Cię do najlepszego - ich zdaniem - sposobu prowadzenia pojazdem, a pokażą, jak można jeździć bezpiecznej, oszczędniej, bardziej prośrodowiskowo a jednocześnie - pewnie i dynamicznie.

Warto wspomnieć też o tym, że ekonomiczna jazda to o 25% mniejsze zużycie paliwa oraz dodatkowa oszczędność w zakresie kosztów eksploatacji samochodu. Przykładowo, eco driving sprawia, że ogumienie opon zużywa się wolniej, a ilość bieżących napraw w warsztacie - znacznie maleje.

Wątpliwości wokół eco drivingu

Ile trwa kurs ekonomicznej jazdy?
Kurs eco drivingu trwa 7 godzin. To intensywny czas wypełniony praktycznymi poradami, omówieniem zachowania w konkretnych sytuacjach drogowych oraz przede wszystkim - ćwiczeniami w ruchu ulicznym. Zajęcia odbywają się w godzinach poranno-popołudniowych (od 9 do 16).

W jak dużych grupach odbywa się szkolenie?
W przypadku kursu ekonomicznej jazdy nie określamy liczebności grupy w sposób sztywny. Wszystko zależy od preferencji Klienta i tego, jaki charakter mają mieć zajęcia. Zorganizujemy kurs zarówno dla osób prywatnych, jak i szkolenie dla pracowników flot samochodowych.

Jaka jest cena kursu ekonomicznej jazdy?
Cena kursu ekonomicznej jazdy zależy przede wszystkim od ilości uczestników, która - jak już wspomnieliśmy wcześniej - może być różna. W celu zorientowania się we wstępnych kosztach i szczegółach oferty zachęcamy do kontaktu - odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące zarówno kursów ekonomicznej jazdy, jak i innych szkoleń z naszej oferty (I, II i III stopnia).

CZAS TRWANIA: 7H (09:00-16.00)
CENA: ZALEŻNA OD ILOŚCI UCZESTNIKÓW
GRUPA SZKOLENIOWA: DO USTALENIA

PROGRAM SZKOLENIA:

 • Wpływ ECO-Jazdy na środowisko.
 • Styl jazdy.
 • Planowanie i przewidywanie kluczem do sukcesu.
 • Zasoby nadające się do zminimalizowania.
 • Technika jazdy ekonomicznej.

DLACZEGO WARTO?

 • Oszczędność dla naszego portfela.
 • Ochrona środowiska.
 • Poprawa bezpieczeństwa.

GDZIE?

ZOBACZ WSZYSTKIE OŚRODKI TRENINGOWE
Obiekty szkoleniowe
Tor Kielce - ODTJ

Tor Kielce - ODTJ

Ośrodek Szkoleniowy - Tor Kielce

Tor Kielce

ul. Wykień 94, Ćmińsk Kościelny

26-085 Miedziana Góra

Specyfikacja toru
Obiekty szkoleniowe
TOR ŁODŹ - ODTJ

TOR ŁODŹ - ODTJ

Ośrodek Szkoleniowy - TOR ŁÓDŹ

Specyfikacja toru
Obiekty szkoleniowe
Moto Park Tor Toruń

Moto Park Tor Toruń

Ośrodek Szkoleniowy - Moto Park Tor Toruń

Specyfikacja toru

INSTRUKTORZY

Instruktorzy

Kadra instruktorów techniki jazdy Akademii Kierowcy obecnie liczy 15 instruktorów. Ich uprawnienia potwierdzone są w świadectwie instruktora techniki jazdy. Wszystkich łączy profesjonalizm w swym fachu oraz ogromny bagaż doświadczenia zdobywany podczas szkoleń. To również sztab specjalistów nie tylko w zakresie kat. B, ale również kat. A, C, C+E i D.

samochody

PRZYJEDŹ DO NAS SWOIM SAMOCHODEM
I WYBIERZ SZKOLENIE DLA SIEBIE.

lub skorzystaj z naszej nowoczesnej floty pojazdów.

skontaktuj się

CHCESZ ZAMÓWIĆ SZKOLENIE? Napisz do nas lub skontaktuj się z naszym specjalistą

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SJS S.A. z siedzibą w Krakowie (ul. Wł. Żeleńskiego 103, 31-353 Kraków) zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, (Dz.U. 2014 r. poz. 1182) w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie. Zgodnie z art. 25 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2014, poz. 1182.) informujemy, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SJS S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Wł. Żeleńskiego 103, 31-353 Kraków. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie drogą elektroniczną. Informujemy także, że posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Zobacz inne podstrony

Close

Wyszukaj