prezenty

kalendarz szkoleń

TRENINGI Z WOJTKIEM CHUCHAŁĄ

Wsłuchując się uważnie w oczekiwania fanów motosportu, którzy dotychczas uczestniczyli w naszych treningach oraz kierując się nieustannym rozwojem SJS Driving Academy postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty nowe szkolenie.

Treningi z Wojtkiem Chuchałą to szkolenia skierowane do kierowców, którzy chcą pod okiem rajdowego Mistrza Polski i Europy w klasyfikacji ERC2, a jednocześnie członka kadry instruktorskiej SJS, podnieść swoje umiejętności. W ramach programu szkolenia, który opracowaliśmy, uczestnicy otrzymują profesjonalną obsługę instruktorską, wsparcie w sprawach technicznych oraz dostęp do VIP-owskiego garażu, w którym odbywa się analiza bieżących przejazdów rejestrowanych z wykorzystaniem Race Navigator'a instalowanego w samochodzie klienta. Podczas niektórych treningów towarzyszy nam ekipa odpowiedzialna za fotorelację a do dyspozycji wszystkich uczestników w garażu VIP dostępny jest katering. Kluczowym elementem treningu jest oczywiście jazda po torze wyścigowym na precyzyjnie zaplanowanej przez instruktorów trasie.

Terminy Treningu z Wojtkiem Chuchałą są ustalone odgórnie. Szkolenia odbywają się na Torze Kielce bezpośrednio przed kolejnymi edycjami imprezy SuperOES. Dokładne terminy treningów znajdą Państwo w naszym KALENDARZU SZKOLEŃ, gdzie można również bezpośrednio dokonać rejestracji na szkolenie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

CZAS TRWANIA: 6,5 H (9:30 - 16:00)
CENA: 999 ZŁ
Format szkolenia: DO 15 OSÓB

PROGRAM SZKOLENIA

Godz. 09:30-10:00 - Przywitanie i rejestracja uczestników.

Godz. 10:00 - Odprawa w garażu VIP.

Godz. 10:20-16:00 - Jazda na torze, analiza przejazdów.

DLACZEGO WARTO?

  • Będziesz mógł zdobyć wiedzę od najlepszych.
  • Rozwiniesz swoje umiejętności w zakresie jazdy sportowej.
  • Poznasz dokładnie możliwości swojego samochodu oraz dowiesz się jak je optymalnie wykorzystywać.
  • Zyskasz doświadczenie i skorygujesz błędy, które nie pozwalały Ci osiągać lepszych wyników.

GDZIE?

ZOBACZ WSZYSTKIE OŚRODKI TRENINGOWE
Obiekty szkoleniowe
Tor Kielce - ODTJ

Tor Kielce - ODTJ

Ośrodek Szkoleniowy - Tor Kielce

Tor Kielce

ul. Wykień 94, Ćmińsk Kościelny

26-085 Miedziana Góra

Specyfikacja toru

INSTRUKTORZY

Instruktorzy

Kadra instruktorów techniki jazdy SJS Driving Academy obecnie liczy 15 instruktorów. Ich uprawnienia potwierdzone są w świadectwie instruktora techniki jazdy. Wszystkich łączy profesjonalizm w swym fachu oraz ogromny bagaż doświadczenia zdobywany podczas szkoleń.

MASZ DODATKOWE PYTANIA?

Skontaktuj się

DA Tomasz Pytlowski

Tomasz Pytlowski

Event Manager - Klienci Indywidualni

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SJS S.A. z siedzibą w Krakowie (ul. Wł. Żeleńskiego 103, 31-353 Kraków) zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, (Dz.U. 2014 r. poz. 1182) w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie. Zgodnie z art. 25 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2014, poz. 1182.) informujemy, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SJS S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Wł. Żeleńskiego 103, 31-353 Kraków. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie drogą elektroniczną. Informujemy także, że posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Zobacz inne podstrony

Close

Wyszukaj