prezenty

kalendarz szkoleń

TRENINGI Z WOJTKIEM CHUCHAŁĄ

Wsłuchując się uważnie w oczekiwania fanów motosportu, którzy dotychczas uczestniczyli w naszych treningach oraz kierując się nieustannym rozwojem SJS Driving Academy postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty nowe szkolenie.

Treningi z Wojtkiem Chuchałą to szkolenia skierowane do kierowców, którzy chcą pod okiem rajdowego Mistrza Polski i Europy w klasyfikacji ERC2, a jednocześnie członka kadry instruktorskiej SJS, podnieść swoje umiejętności. W ramach programu szkolenia, który opracowaliśmy, uczestnicy otrzymują profesjonalną obsługę instruktorską, wsparcie w sprawach technicznych oraz dostęp do VIP-owskiego garażu, w którym odbywa się analiza bieżących przejazdów rejestrowanych z wykorzystaniem Race Navigator'a instalowanego w samochodzie klienta. Podczas niektórych treningów towarzyszy nam ekipa odpowiedzialna za fotorelację a do dyspozycji wszystkich uczestników w garażu VIP dostępny jest katering. Kluczowym elementem treningu jest oczywiście jazda po torze wyścigowym na precyzyjnie zaplanowanej przez instruktorów trasie.

Terminy Treningu z Wojtkiem Chuchałą są ustalone odgórnie. Szkolenia odbywają się na Torze Kielce bezpośrednio przed kolejnymi edycjami imprezy SuperOES. Dokładne terminy treningów znajdą Państwo w naszym KALENDARZU SZKOLEŃ, gdzie można również bezpośrednio dokonać rejestracji na szkolenie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

CZAS TRWANIA: 6,5 H (9:30 - 16:00)
CENA: 999 ZŁ
Format szkolenia: DO 15 OSÓB

PROGRAM SZKOLENIA

Godz. 09:30-10:00 - Przywitanie i rejestracja uczestników.

Godz. 10:00 - Odprawa w garażu VIP.

Godz. 10:20-16:00 - Jazda na torze, analiza przejazdów.

DLACZEGO WARTO?

  • Będziesz mógł zdobyć wiedzę od najlepszych.
  • Rozwiniesz swoje umiejętności w zakresie jazdy sportowej.
  • Poznasz dokładnie możliwości swojego samochodu oraz dowiesz się jak je optymalnie wykorzystywać.
  • Zyskasz doświadczenie i skorygujesz błędy, które nie pozwalały Ci osiągać lepszych wyników.

GDZIE?

ZOBACZ WSZYSTKIE OŚRODKI TRENINGOWE
Obiekty szkoleniowe
Tor Kielce - ODTJ

Tor Kielce - ODTJ

Ośrodek Szkoleniowy - Tor Kielce

Tor Kielce

ul. Wykień 94, Ćmińsk Kościelny

26-085 Miedziana Góra

Specyfikacja toru

INSTRUKTORZY

Instruktorzy

Kadra instruktorów techniki jazdy SJS Driving Academy obecnie liczy 15 instruktorów. Ich uprawnienia potwierdzone są w świadectwie instruktora techniki jazdy. Wszystkich łączy profesjonalizm w swym fachu oraz ogromny bagaż doświadczenia zdobywany podczas szkoleń.

MASZ DODATKOWE PYTANIA?

Skontaktuj się

DA Tomasz Pytlowski

Tomasz Pytlowski

OPIEKUN KLIENTA INDYWIDUALNEGO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SJS S.A. z siedzibą w Krakowie (ul. Wł. Żeleńskiego 103, 31-353 Kraków) zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, (Dz.U. 2014 r. poz. 1182) w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie. Zgodnie z art. 25 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2014, poz. 1182.) informujemy, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SJS S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Wł. Żeleńskiego 103, 31-353 Kraków. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie drogą elektroniczną. Informujemy także, że posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Zobacz inne podstrony

Close

Wyszukaj