...
Cena: 900 zł
Czas trwania: 5 h (9:00-14:00)
Format treningu: Jazda po mieście i drogach publicznych
Lokalizacja: Kielce, Kraków

Poznaj szkolenie!

Kurs jazdy samochodem elektrycznym lub hybrydą to nasza odpowiedź na rozwój rynku motoryzacyjnego i coraz większą rzeszę użytkowników takich samochodów. Dedykowany jest tym kierowcom, którzy chcieliby nauczyć się sprawniej prowadzić samochód EV/Hybrydę, poczuć się pewniej za kierownicą, a także zyskać gwarancję, że poruszają się po drodze w całkowicie bezpieczny sposób.

Celem takich zajęć jest wypracowanie pod okiem certyfikowanych instruktorów odpowiednich zachowań, które pomagają w niebezpiecznych i awaryjnych sytuacjach, jakie każdego dnia zdarzają się na drogach.

Na kursie zapewniamy wysoki poziom bezpieczeństwa, miłą, bezstresową atmosferę, a przede wszystkim – wsparcie i porady doświadczonych instruktorów jednej z najlepszych w Polsce akademii doskonalenia techniki jazdy, która działa od ponad 20 lat.

Szkolenie realizujemy w układzie jeden instruktor – jeden uczestnik, na samochodzie kursanta, dzięki czemu efektywność zajęć jest najwyższa. Istnieje również możliwość odbycia szkoleń na samochodach SJS Driving Academy.

W szkoleniu udział wziąć może każdy kierowca, bez względu na wiek i doświadczenie. Program obejmuje wykład teoretyczny oraz praktyczne ćwiczenia na autodromie i jazdę w ruchu drogowym.

Dlaczego warto?

  • nauczysz się płynnie jeździć i efektywnie wykorzystywać możliwości samochodu,
  • nauczysz się jeździć defensywnie i ekonomicznie,
  • zaoszczędzisz pieniądze związane z eksploatacją samochodu.
W programie m.in.:
  • wpływ masy i prędkości na drogę hamowania,
  • zachowanie auta w sytuacjach niebezpiecznych,
  • wskazówki dotyczące jazdy samochodem elektrycznym/hybrydą,
  • jak zwiększyć realny zasięg i efektywnie wykorzystać energię.
Zapytaj o więcej
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.