...
Cena: 3199 zł
Czas trwania: 6h
Format treningu: 1/1
Lokalizacja: Kielce

Poznaj szkolenie!

Szkolenie z Wojtkiem Chuchałą to intensywny czas na torze, pełen wskazówek i ćwiczeń wykonywanych pod okiem profesjonalnego kierowcy rajdowego. Spotkanie z Rajdowym Mistrzem Polski oraz Mistrzem Europy w klasyfikacji ERC2 to prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji i wyjątkowo okazja, aby nauczyć się zasad ekonomicznej i bezpiecznej jazdy od światowej klasy sportowca!

Zajęcia odbywają się na torze wyścigowym i mają formę indywidualnych pokazów, ćwiczeń i konsultacji. Obejmują zarówno jazdę w trudnych warunkach (wykonywanie manewrów na mokrym podłożu, hamowanie podczas rozwijania dużych prędkości), jak i przekazanie wiedzy na temat podstawowych zasad, do których powinien stosować się każdy kierowca.

Podczas takiego „mistrzowskiego” szkolenia uczestnicy, w zależności od warunków i umiejętności, pokonują od 100 do 250 km.

Szkolenie doskonalenia techniki jazdy w układzie 1/1 odbywa się na samochodzie uczestnika. To prestiżowa opcja zajęć, podczas których nasi goście mają do dyspozycji instruktora na prawym fotelu przez cały czas ich trwania. Program zawsze jest dopasowany do oczekiwań oraz doświadczenia danego uczestnika.

Dlaczego warto?

  • zwiększysz swoją świadomość za kierownicą pod okiem mistrza,
  • zyskasz cenne uwagi od świetnego, utytułowanego kierowcy rajdowego,
  • sprawdzisz własne reakcje w różnych sytuacjach, jakie zdarzają się na drodze,
  • nauczysz się, jak właściwie reagować w niebezpiecznych sytuacjach,
  • nauczysz się lepiej czuć auto,
  • zadbasz o bezpieczeństwo swoje i innych.
Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.