prezenty

kalendarz szkoleń

Trening Bezpiecznej jazdy

gru 2018

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z ostatnich kilkunastu szkoleń z zakresu bezpiecznej jazdy jakie przeprowadziliśmy w ostatnim czasie na Torze Łódź.

Szkolenia realizowaliśmy zarówno na samochodach kursantów jak i samochodach SJS Driving Academy. Podstawowym celem całodziennych zajęć był trening bezpiecznej jazdy w symulowanych trudnych warunkach. Uczestnicy, nasi goście mieli więc okazję trenować odpowiednie reakcje w sytuacjach awaryjnych. Większość modułów realizowana była na płycie poślizgowej i łuku poślizgowym o obniżonej przyczepności. W programie znaleźć można było m.in. hamowania awaryjne z ominięciem przeszkód, awaryjną zmianę pasa ruchu czy opanowanie poślizgu zarówno przedniej jak i tylnej osi.

Program szkolenia pierwszego stopnia został przygotowany tak, aby spełnić oczekiwania wszystkich którzy dopiero po raz pierwszy spotykają sie z doskonaleniem techniki jazdy, jak i tych dla których będzie to przypomnienie wiedzy zdobytej na innych tego typu spotkaniach.
Szkolenie składa sie z części teoretycznej oraz praktycznej, jednak główny nacisk kładziony jest na zdobywanie użytecznych umiejętności w samochodzie - 80 % czasu to zajęcia w małych grupach pod okiem wykwalifikowanych instruktorów Driving Academy, którzy w przystępny sposób przekażą wiedzę jak poradzić sobie w większości niebezpiecznych sytuacji na drodze.

Sjs 338
Close

Wyszukaj