prezenty

kalendarz szkoleń

SZKOLENIA II STOPNIA - DOSKONALENIE TECHNIKI JAZDY

Szkolenie II stopnia realizujemy w grupie do 8 osób i jest ono przeznaczone dla osób, które ukończyły już pierwszy, podstawowy kurs w SJS Driving Academy lub innej szkole zrzeszonej w Polskim Stowarzyszeniu Motorowym (udokumentowane certyfikatem). Program obejmuje bardziej zaawansowane i dynamiczne ćwiczenia nastawione na poprawę techniki prowadzenia pojazdu. Większość z nich opiera się na podstawach opanowania poślizgu, choć w programie nie brakuje zagadnień związanych z torem jazdy czy balansem masy samochodu. Trening prowadzony jest przez Instruktorów SJS Driving Academy o największym doświadczeniu.

Co do zasady, kurs odbywa się na samochodzie Klienta. Na życzenie możemy zapewnić samochód do szkolenia. To również ciekawa forma PREZENTU.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdą Państwo w dziale "Najczęstsze pytania".

Szkolenia realizujemy przez cały rok, kilka razy w miesiącu.

Doskonalenie techniki jazdy - szkolenie II stopnia

Ukończyłeś szkolenie I stopnia z SJS Driving Academy i chciałbyś dalej rozwijać swoje umiejętności? Zapraszamy do udziału w szkoleniach II stopnia. To okazja do tego, by pod okiem instruktorów zyskać nowe, zaawansowane umiejętności, a także poczuć dreszczyk emocji podczas dynamicznej jazdy.

Szkolenie II stopnia z doskonalenia techniki jazdy - dla kogo?

Szkolenie II stopnia to kurs doskonalenia techniki jazdy, wymagający pewnych, już wypracowanych umiejętności. Zajęcia przeznaczone są dla osób, które mają za sobą szkolenie podstawowe (I stopnia) organizowane przez SJS Driving Academy lub ukończyły tego typu kurs w innej szkole bezpiecznej jazdy zrzeszonej w Polskim Stowarzyszeniu Motorowym.

Jak wygląda szkolenie II stopnia z doskonalenia technik jazdy samochodem?

Co obejmuje program szkolenia?

Program szkolenia II stopnia obejmuje zaawansowane ćwiczenia w zakresie opanowywania poślizgu, utrzymywania i modyfikacji toru jazdy, balansowania samochodem. Trening jest dynamiczny i zorientowany na poprawę konkretnych aspektów w zakresie prowadzenia pojazdów.

Jaka jest formuła szkolenia?

Szkolenie odbywa się w niewielkich grupach - do 8 uczestników. Umożliwia to zespołową naukę w oparciu o różne doświadczenia kursantów. Ilość uczestników pozwala jednocześnie trenerom odpowiedzieć na indywidualne potrzeby i udzielić konkretnych wskazówek każdej osobie.

Kto prowadzi szkolenie?

Szkolenia prowadzą instruktorzy Driving Academy - osoby o bardzo dużym doświadczeniu zarówno motoryzacyjnym, jak i trenerskim. Każda wskazówka i wiedza, którą nasi pracownicy przekazują kursantom, została przez nich osobiście sprawdzona w praktyce, podczas ćwiczeń na torze treningowym.

Co zyskasz dzięki kursowi z doskonalenia techniki jazdy?

Dzięki szkoleniu II stopnia będziesz pewniej i sprawniej prowadził pojazd. Zyskasz także gwarancję, że kierujesz samochodem w sposób zapewniający Tobie i Twoim pasażerom bezpieczeństwo. Dodatkowo, lepiej przygotujesz się na nieprzewidziane sytuacje, które mogą każdego kierowcę zaskoczyć na drodze.

Doskonalenie jazdy - rozwiewamy wątpliwości wokół szkolenia

Ile trwa szkolenie?
Kurs doskonalenia jazdy trwa około 7 godzin i zazwyczaj odbywa się od godziny 8:00 do 15:00.

Jakim samochodem będę jeździł na szkoleniu?
Zachęcamy, aby Klienci korzystali z własnych samochodów, które dobrze znają. Na życzenie umożliwiamy także wynajem jednego z naszych pojazdów.

Jaka jest cena kursu doskonalenia jazdy II stopnia?
Koszt szkolenia z doskonalenia technik jazdy samochodem II stopnia to 740 zł. Inwestycja ta zwraca się szybko - uczymy naszych kursantów nie tylko bezpiecznej, ale i ekonomicznej jazdy.

Jak często organizowane jest szkolenie?
Szkolenia organizowane są bardzo często, tak aby każdy zainteresowany mógł wybrać dogodny dla siebie termin. Realizujemy kursy doskonalenia techniki jazdy przez cały rok, raz lub dwa razy w miesiącu, od wtorku do piątku.

Jesteś zainteresowany konkretnym terminem szkolenia? A może szukasz zajęć indywidualnych lub wręcz przeciwnie - szkoleń flotowych dla swoich pracowników? Skontaktuj się z nami, a pomożemy w wyborze kursu i zaproponujemy dogodny dla Ciebie termin.

CZAS TRWANIA: ok. 7 H (8:00-15:00)
CENA: 740 zł
GRUPA SZKOLENIOWA: do 8 osób

PROGRAM SZKOLENIA:

Godz. 07:55 Powitanie i rejestracja uczestników

Godz. 08:00 Wykład teoretyczny

 • Przypomnienie podstawowych zagadnień z I st. – praca rąk, praca gazem, hamowanie awaryjne.
 • Typy zakrętów, dobór optymalnego toru jazdy, omówienie poszczególnych faz zakrętów.
 • Nadsterowność i podsterowność - zachowanie auta i reakcja kierowcy.
 • Praca opony – zjawisko Aquaplaningu.

Godz. 08:55 Rozpoczęcie ćwiczeń praktycznych.

 • Slalom B – rozgrzewka, sprawdzenie pozycji kierowcy.
 • Hamowanie V-max z dużych prędkości.

Przerwa na lunch

 • Sekcja zakrętów - dobór optymalnego toru jazdy, obserwacja drogi.
 • Hamowanie awaryjne podczas jazdy po łuku na śliskiej nawierzchni.
 • Awaryjna zmiana pasa na nawierzchni o zmiennej przyczepności.
 • Mały tor - jazda po krętej drodze.

Godz. 14:45 Podsumowanie szkolenia, omówienie najczęściej popełnianych błędów, rozdanie certyfikatów.

Godz. 15:00 Zakończenie zajęć

* Program szkolenia SJS chroniony jest prawami autorskimi i nie może być wykorzystany ani rozpowszechniany bez zgody autorów.

DLACZEGO WARTO?

 • Bezpieczeństwo, ale także przyjemność z prowadzenia samochodu wynikająca z pełnej kontroli, którą uzyskacie.
 • Spadek szkodowości.
 • Niższe koszty ubezpieczeń.
 • Szkolenie to również element psychologiczny (docenienie pracownika).

GDZIE?

ZOBACZ WSZYSTKIE OŚRODKI TRENINGOWE
Obiekty szkoleniowe
Tor Kielce - ODTJ

Tor Kielce - ODTJ

Ośrodek Szkoleniowy - Tor Kielce

Tor Kielce

ul. Wykień 94, Ćmińsk Kościelny

26-085 Miedziana Góra

Specyfikacja toru

INSTRUKTORZY

Instruktorzy

Kadra instruktorów SJS Driving Academy liczy obecnie 16 instruktorów. Ich uprawnienia potwierdzone są w świadectwie instruktora techniki jazdy. Wszystkich łączy profesjonalizm w swym fachu oraz ogromny bagaż doświadczenia zdobywany podczas szkoleń. To również sztab specjalistów nie tylko w zakresie kat. B, ale również kat. A, C, C+E i D.

samochody

PRZYJEDŹ DO NAS SWOIM SAMOCHODEM
I WYBIERZ SZKOLENIE DLA SIEBIE.

lub skorzystaj z naszej nowoczesnej floty samochodów.

CENNIK WYNAJMU SAMOCHODÓW W SJS - DLA I ORAZ II STOPNIA W LOKALIZACJI KIELCE.

samochód

zdjęcie

rocznik

moc

Cena Brutto
grupowe (max. 10os.)

Cena Brutto
w układzie 1/1

skontaktuj się

CHCESZ ZAMÓWIĆ SZKOLENIE? Napisz do nas lub skontaktuj się z naszym specjalistą

DA Tomasz Pytlowski

Tomasz Pytlowski

Event Manager - Klienci Indywidualni

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SJS S.A. z siedzibą w Krakowie (ul. Wł. Żeleńskiego 103, 31-353 Kraków) zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, (Dz.U. 2014 r. poz. 1182) w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie. Zgodnie z art. 25 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2014, poz. 1182.) informujemy, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SJS S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Wł. Żeleńskiego 103, 31-353 Kraków. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie drogą elektroniczną. Informujemy także, że posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Zobacz inne podstrony

Close

Wyszukaj