prezenty

kalendarz szkoleń

Track Day

Track Day

Zlot Subaru Imprez

Zlot Subaru Imprez

Szkolenia dla Właścicieli samochodów SUBARU

Szkolenia dla Właścicieli samochodów SUBARU

II Stopień w układzie 1/1

II Stopień w układzie 1/1

I Stopień w układzie 1/1

I Stopień w układzie 1/1

I Stopień

I Stopień

II Stopień

II Stopień

III Stopień w układzie 1/1

III Stopień w układzie 1/1

Motocyklowe

Motocyklowe

Z Mistrzem Wojtkiem Chuchałą

Z Mistrzem Wojtkiem Chuchałą

SZKOLENIA III STOPNIA

Skorzystaj z naszego niemal 20-letniego doświadczenia zarówno w treningu kierowców amatorów jak i zawodników na najwyższym poziomie. Zapraszamy na szkolenia sportowe. Są one prowadzone wyłącznie w grupach najbardziej zaawansowanych kierowców amatorów i dla zawodników. Krojone w dużym stopniu „na miarę” zakładają wprowadzenie w tajniki sportowych technik prowadzeni samochodów. Ich jakość oraz dynamikę gwarantuje kadra instruktorów doświadczonych w sporcie motorowym z Rajdowym Mistrzem Europy ERC2 Wojtkiem Chuchałą na czele.

Wchodząc na grunt motorsportu, aby zwiększyć efekty treningu proponujemy zawsze udział w nim własnym samochodem. Rozumiemy, że nie zawsze jest to możliwe i powodować może pewne ograniczenia. Dlatego zapraszamy do skorzystania z oferty wynajmu jednego z samochodów dostępnych w naszym parku maszyn (Link do samochodów)

Szkolenia sportowe kierowane są wyłącznie do osób indywidualnych które ukończyły już zajęcia II stopnia w SJS Driving Academy lub podobny trening w innej szkole jazdy.

Szkolenie III stopnia - kurs jazdy sportowej

Jesteś bardzo dobrym kierowcą i chciałbyś sprawdzić się w jeździe sportowej? A może wiążesz z motoryzacją swoją przyszłość? Zapraszamy na zaawansowane szkolenie III stopnia. Kurs dynamicznej, sportowej jazdy to okazja do tego, by zmierzyć się z wyzwaniami, przed którymi stają kierowcy rajdowi.

Przeczytaj i sprawdź:

1. Szkolenia III stopnia (rajdowe) - dla kogo są przeznaczone?

2. Jak wyglądają kursy jazdy sportowej?

2.1 Program szkolenia

2.2 Formuła kursu

2.3 Instruktorzy

3. Kurs na kierowcę rajdowego i nie tylko, czyli co zyskasz dzięki szkoleniu

4. Ile kosztuje kurs jazdy sportowej?

Szkolenia III stopnia (rajdowe) - dla kogo są przeznaczone?

Szkolenia III stopnia wymagają bardzo dobrych umiejętności w zakresie panowania nad pojazdem - to najbardziej zaawansowany typ kursów. Zajęcia dedykujemy osobom, które ukończyły kurs doskonalenia techniki jazdy II stopnia lub podobny trening w innej szkole bezpiecznej jazdy.

Jak wyglądają kursy jazdy sportowej?

Program szkolenia

III stopień szkolenia jest najbardziej zaawansowany, dlatego wymaga zindywidualizowanego programu. Nasi instruktorzy dopasują ćwiczenia na torze do poziomu umiejętności uczestnika. Dostosują się także do oczekiwań kursanta - poprawią technikę jazdy osoby aspirującej do miana kierowcy rajdowego lub zapewnią sportowe emocje tym, którzy chcą się sprawdzić podczas naprawdę dynamicznej, pełnej przeszkód jazdy.

Formuła kursu

Szkolenia rajdowe odbywają się w formule 1:1 - kursant ćwiczy z instruktorem podczas zajęć indywidualnych. Taka forma kursu pozwala na intensywną, ukierunkowaną na konkretne umiejętności i aspekty kierowania samochodem naukę. Gwarantuje też bezpieczeństwo. Uczestnikom szkoleń III stopnia zalecamy udział w kursie z własnym samochodem, wiemy jednak, że nie zawsze jest to możliwe, dlatego oferujemy również wynajem samochodu sportowego.

Instruktorzy

Nasi instruktorzy to zespół osób mogących pochwalić się doświadczeniem w jeździe sportowej, a przy tym posiadających przygotowanie trenerskie. To kadra profesjonalistów z Rajdowym Mistrzem Polski, Wojciechem Chuchałą, na czele. Instruktorzy Driving Academy prowadzący kursy dla sportowców rajdowych zajmowali się doszkalaniem zarówno amatorów, jak i zawodowców, potrafią więc odpowiedzieć na indywidualne potrzeby każdego z uczestników.

Kurs na kierowcę rajdowego i nie tylko, czyli co zyskasz dzięki szkoleniu

Kurs na kierowcę rajdowego dostarczy Ci nowych umiejętności, a same zajęcia będą obfitować w intensywne, sportowe przeżycia. Dzięki naszej szkole będziesz mieć okazję podpytać o tajniki motoryzacyjne najlepszych - utytułowanych sportowców. Nasz kurs usatysfakcjonuje nie tylko przyszłych zawodowych kierowców, ale także wszystkie osoby, które chcą wypracować naprawdę wysokie umiejętności w zakresie prowadzenia pojazdów.

Ile kosztuje kurs jazdy sportowej?

Kurs jazdy sportowej obejmuje 6 godzin ćwiczeń pod okiem instruktora i kosztuje 1300 zł. Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w zajęciach lub zastanawiasz się nad wyborem innego kursu z naszej oferty (I stopnia, II stopnia, flotowego) skontaktuj się z nami. Doradzimy odpowiednie dla Ciebie szkolenie i rozwiejemy Twoje wątpliwości dotyczące zajęć.


CZAS TRWANIA: 6H
CENA 1300 zł
1/1 1 osoba

PROGRAM SZKOLENIADOPASOWANY DO OCZEKIWAŃ I UMIEJĘTNOŚCI UCZESTNIKA.

To zarówno szkolenia rajdowe, wyścigowe z wykorzystaniem systemu analizy telemetrycznej Race Navigator oraz szkolenia driftowe.GDZIE?

ZOBACZ WSZYSTKIE OŚRODKI TRENINGOWE
Obiekty szkoleniowe
Tor Kielce - ODTJ

Tor Kielce - ODTJ

Ośrodek Szkoleniowy - Tor Kielce

Tor Kielce

ul. Wykień 94, Ćmińsk Kościelny

26-085 Miedziana Góra

Specyfikacja toru

INSTRUKTORZY

Instruktorzy

Kadra instruktorów techniki jazdy Akademii Kierowcy obecnie liczy 15 instruktorów. Ich uprawnienia potwierdzone są w świadectwie instruktora techniki jazdy. Wszystkich łączy profesjonalizm w swym fachu oraz ogromny bagaż doświadczenia zdobywany podczas szkoleń. To również sztab specjalistów nie tylko w zakresie kat. B, ale również kat. A, C, C+E i D.

SAMOCHÓD DO SZKOLENIA

CENNIK WYNAJMU SAMOCHODÓW W SJS. - SZKOLENIA III STOPNIA - TOR KIELCE

samochód

zdjęcie

rocznik

moc

Cena Brutto
grupowe (max. 10os.)

Cena Brutto
w układzie 1/1

skontaktuj się

CHCESZ ZAMÓWIĆ SZKOLENIE? Napisz do nas lub skontaktuj się z naszym specjalistą

Mgrucel

Małgorzata Grucel

Specjalista DS. Szkoleń - Klienci indywidualni

Kom.: +48 664 128 812

e-mail: mgrucel@sjs.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SJS S.A. z siedzibą w Krakowie (ul. Wł. Żeleńskiego 103, 31-353 Kraków) zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, (Dz.U. 2014 r. poz. 1182) w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie. Zgodnie z art. 25 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2014, poz. 1182.) informujemy, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SJS S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Wł. Żeleńskiego 103, 31-353 Kraków. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie drogą elektroniczną. Informujemy także, że posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Zobacz inne podstrony

Close

Wyszukaj