prezenty

kalendarz szkoleń

SZKOLENIA III STOPNIA

Treningi 1/1 w SJS Driving Academy dedykowane są amatorom, jak i zawodnikom różnych dyscyplin motorsportu - kierowcom, którzy cenią sobie indywidualne podejście do swojego rozwoju motoryzacyjnego, jak również osobom, które mają ściśle określone oczekiwania dotyczące kierunku edukacji. W zależności od oczekiwań szkolenie 1/1 możemy realizować jako kontynuację programu doskonalenia techniki jazdy I stopnia czy II stopnia, jak również jako szkolenie kierunkowe (trening wyścigowy, rajdowy, driftowy czy też przygotowanie do zawodów sportowych).

Szkolenie 1/1 realizowane jest w trybie ciągłym, jednodniowym przez jednego instruktora prowadzącego jednego uczestnika. Treningi 1/1 prowadzą najbardziej doświadczeni instruktorzy SJS Driving Academy, na bieżąco modyfikując program ćwiczeń w porozumieniu ze swoimi kursantami. Proponujemy realizować je przy wykorzystaniu samochodu uczestnika lub opcjonalnie jednego z samochodów sportowych z floty SJS Driving Experience. Wówczas do dyspozycji oddajemy między innymi takie samochody jak Subaru Impreza STi, AMG A45 czy BMW M2.

Aby szkolenie było bardziej efektywne, istnieje możliwość korzystania z zawodniczej telemetrii Race Navigator. Nasi instruktorzy są wybitnej klasy specjalistami w zakresie analizy telemetrycznej treningów sportowych. Mogą się również poszczycić prowadzeniem rozwoju sportowego wielu utytułowanych zawodników motorsportu.

Szkolenie III stopnia - kurs jazdy sportowej

Jesteś bardzo dobrym kierowcą i chciałbyś sprawdzić się w jeździe sportowej? A może wiążesz z motoryzacją swoją przyszłość? Zapraszamy na zaawansowane szkolenie III stopnia. Kurs dynamicznej, sportowej jazdy to okazja do tego, by zmierzyć się z wyzwaniami, przed którymi stają kierowcy rajdowi.

Szkolenia III stopnia (rajdowe) - dla kogo są przeznaczone?

Szkolenia III stopnia wymagają bardzo dobrych umiejętności w zakresie panowania nad pojazdem - to najbardziej zaawansowany typ kursów. Zajęcia dedykujemy osobom, które ukończyły kurs doskonalenia techniki jazdy II stopnia lub podobny trening w innej szkole bezpiecznej jazdy.

Jak wyglądają kursy jazdy sportowej?

Program szkolenia
III stopień szkolenia jest najbardziej zaawansowany, dlatego wymaga zindywidualizowanego programu. Nasi instruktorzy dopasują ćwiczenia na torze do poziomu umiejętności uczestnika. Dostosują się także do oczekiwań kursanta - poprawią technikę jazdy osoby aspirującej do miana kierowcy rajdowego lub zapewnią sportowe emocje tym, którzy chcą się sprawdzić podczas naprawdę dynamicznej, pełnej przeszkód jazdy.

Formuła kursu
Szkolenia rajdowe odbywają się w formule 1:1 - kursant ćwiczy z instruktorem podczas zajęć indywidualnych. Taka forma kursu pozwala na intensywną, ukierunkowaną na konkretne umiejętności i aspekty kierowania samochodem naukę. Gwarantuje też bezpieczeństwo. Uczestnikom szkoleń III stopnia zalecamy udział w kursie z własnym samochodem. Wiemy jednak, że nie zawsze jest to możliwe, dlatego oferujemy również wynajem samochodu sportowego.

Instruktorzy
Nasi instruktorzy to zespół osób mogących pochwalić się bogatym doświadczeniem w jeździe sportowej, a przy tym posiadających przygotowanie trenerskie. To kadra profesjonalistów z Rajdowym Mistrzem Polski, Wojciechem Chuchałą, na czele. Instruktorzy SJS Driving Academy, prowadzący kursy dla sportowców rajdowych, zajmowali się doszkalaniem zarówno amatorów, jak i zawodowców - potrafią więc odpowiedzieć na indywidualne potrzeby każdego z uczestników.

Kurs na kierowcę rajdowego i nie tylko, czyli co zyskasz dzięki szkoleniu

Kurs na kierowcę rajdowego dostarczy Ci nowych umiejętności, a same zajęcia będą obfitować w intensywne, sportowe przeżycia. Dzięki naszej szkole będziesz mieć okazję podpytać o tajniki motoryzacyjne najlepszych, utytułowanych sportowców. Nasz kurs usatysfakcjonuje nie tylko przyszłych zawodowych kierowców, ale także wszystkie osoby, które chcą wypracować naprawdę wysokie umiejętności w zakresie prowadzenia pojazdów.

Ile kosztuje kurs jazdy sportowej?

Kurs jazdy sportowej obejmuje 6 godzin ćwiczeń pod okiem instruktora i kosztuje 1500 zł. Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w zajęciach lub zastanawiasz się nad wyborem innego kursu z naszej oferty (I stopnia, II stopnia, flotowego), skontaktuj się z nami. Doradzimy odpowiednie dla Ciebie szkolenie i rozwiejemy Twoje wątpliwości dotyczące zajęć.

CZAS TRWANIA: 6 H
CENA: 1500 zł
FORMAT SZKOLENIA: JEDEN UCZESTNIK / JEDEN INSTRUKTOR

PROGRAM SZKOLENIA

DOPASOWANY DO OCZEKIWAŃ I UMIEJĘTNOŚCI UCZESTNIKA.

To zarówno szkolenia rajdowe, wyścigowe z wykorzystaniem systemu analizy telemetrycznej Race Navigator oraz szkolenia driftowe.

DLACZEGO WARTO?

  • Zostaniesz przygotowany do jazdy na rajdowych trasach.
  • Rozwiniesz swoje umiejętności w zakresie jazdy sportowej.
  • Poznasz dokładnie możliwości swojego samochodu oraz dowiesz się, jak je optymalnie wykorzystywać.
  • Zyskasz doświadczenie i skorygujesz błędy, które nie pozwalały Ci osiągać lepszych wyników.

GDZIE?

ZOBACZ WSZYSTKIE OŚRODKI TRENINGOWE
Obiekty szkoleniowe
Tor Kielce - ODTJ

Tor Kielce - ODTJ

Ośrodek Szkoleniowy - Tor Kielce

Tor Kielce

ul. Wykień 94, Ćmińsk Kościelny

26-085 Miedziana Góra

Specyfikacja toru

INSTRUKTORZY

Instruktorzy

Kadra instruktorów SJS Driving Academy liczy 16 instruktorów. Ich uprawnienia potwierdzone są w świadectwie instruktora techniki jazdy. Wszystkich łączy profesjonalizm w swym fachu oraz ogromny bagaż doświadczenia zdobywany podczas szkoleń. To również sztab specjalistów nie tylko w zakresie kat. B, ale również kat. A, C, C+E i D.

SAMOCHÓD DO SZKOLENIA

CENNIK WYNAJMU SAMOCHODÓW W SJS. - SZKOLENIA III STOPNIA - TOR KIELCE

samochód

zdjęcie

rocznik

moc

Cena Brutto
grupowe (max. 10os.)

Cena Brutto
w układzie 1/1

skontaktuj się

CHCESZ ZAMÓWIĆ SZKOLENIE? Napisz do nas lub skontaktuj się z naszym specjalistą

DA Tomasz Pytlowski

Tomasz Pytlowski

Event Manager - Klienci Indywidualni

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SJS S.A. z siedzibą w Krakowie (ul. Wł. Żeleńskiego 103, 31-353 Kraków) zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, (Dz.U. 2014 r. poz. 1182) w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie. Zgodnie z art. 25 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2014, poz. 1182.) informujemy, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SJS S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Wł. Żeleńskiego 103, 31-353 Kraków. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie drogą elektroniczną. Informujemy także, że posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Zobacz inne podstrony

Close

Wyszukaj