prezenty

kalendarz szkoleń

SZKOLENIA Z MISTRZEM WOJTKIEM CHUCHAŁĄ

Jednodniowe szkolenie u boku doświadczonego w sporcie motorowym z Rajdowym Mistrzem Europy ERC2 Wojtkiem Chuchałą. Szkolenie indywidualne prowadzone w układzie „jeden na jeden” zawsze będzie najbardziej ekskluzywną formą prowadzenia zajęć. 

Program oparty na bazie elementów zarówno I jaki II stopnia kursów dopasowywany jest na bieżąco do oczekiwań oraz potrzeb uczestnika.

Trening „jeden na jeden” u boku uśmiechniętego Wojtka to prawdziwe wyzwanie nie tylko pod względem organizacyjnym, ale i fizycznym. W trakcie trwającego około 6 godzin programu nasi kursanci pokonują w zależności od obiektu oraz stopnia treningu między 100 a nawet 250 km! Pełna koncentracja oraz dynamika sprawią, że po takim dniu z nami poczujesz się spełniony motoryzacyjnie. Znajdziesz wiele odpowiedzi z zakresu techniki jazdy, ale i poznasz swoje limity. Jest to również ciekawa forma PREZENTU.

Aby zwiększyć efekty treningu proponujemy zawsze udział w nim własnym samochodem. Rozumiemy, że nie zawsze jest to możliwe i powodować może pewne ograniczenia. Dlatego zapraszamy do skorzystania z oferty wynajmu jednego z samochodów dostępnych w naszym parku maszyn do I lub II stopnia szkolenia 1/1. W kolejnych etapach należy wziąć udział własnym samochodem. 

Szkolenia samochodowe z Wojtkiem Chuchałą

Szkolenie samochodowe z Wojtkiem Chuchałą to intensywny czas, pełen wskazówek i ćwiczeń wykonywanych pod okiem profesjonalnego kierowcy rajdowego. Spotkanie z Rajdowym Mistrzem Polski oraz Mistrzem Europy w klasyfikacji ERC2 to prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. Trening pod okiem gwiazdy to okazja, aby nauczyć się zasad ekonomicznej i bezpiecznej jazdy od światowej klasy sportowca.

Zastanawiasz się, co obejmuje nasza oferta i jak organizowane jest szkolenie? Przeczytaj:

1. Do kogo skierowane są szkolenia z Wojtkiem Chuchałą?

2. Jak wygląda szkolenie z Wojtkiem Chuchałą?

3. Co zyskasz dzięki szkoleniu?

4. Wątpliwości wokół szkolenia z Wojtkiem Chuchałą

4.1 Czy muszę mieć własny samochód?

4.2 Jaki jest poziom trudności szkolenia?

4.3 Czy mogę wykupić szkolenie dla kogoś, jako prezent?

4.4 Ile kosztuje szkolenie samochodowe z Wojtkiem Chuchałą?

Do kogo skierowane są szkolenia z Wojtkiem Chuchałą?

Szkolenia z Wojtkiem Chuchałą to propozycja dla tych, którzy chcą uścisnąć dłoń mistrza, a także szukają wrażeń w postaci intensywnej, sportowej jazdy. Nasi kursanci pokonują od 100 do 250 km podczas zajęć (w zależności od warunków i umiejętności). Kurs spodoba się również tym, którzy preferują indywidualne zajęcia i cenią sobie uwagi od najlepszych.

Jak wygląda szkolenie z Wojtkiem Chuchałą?

Zajęcia odbywają się na torze wyścigowym i mają formę indywidualnych pokazów, ćwiczeń i konsultacji. Obejmują zarówno jazdę w trudnych warunkach (wykonywanie manewrów na mokrym podłożu, hamowanie podczas rozwijania dużych prędkości), jak i przekazanie wiedzy na temat podstawowych zasad, do których powinien stosować się każdy kierowca.

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

Same zajęcia będą dla Ciebie duża dawką pozytywnej energii i adrenaliny. Przez 6 godzin będziesz świetnie się bawił, a do tego zyskasz okazję, aby lepiej poznać naszego utytułowanego mistrza. Będziesz mógł sam wejść w rolę kierowcy rajdowego lub sprawdzić swoje możliwości i ograniczenia, siedząc za kółkiem sportowego auta. Poza wspomnieniami zyskasz konkretne umiejętności, dodatkową wiedzę oraz podszkolisz technikę jazdy.

Szkolenie z Wojtkiem Chuchałą - rozwiewamy wątpliwości

Czy muszę mieć własny samochód?

Zawsze zachęcamy naszych Klientów do tego, aby na szkoleniu korzystali z własnych (a więc - dobrze im znanych) samochodów. Wiemy jednak, że nie zawsze istnieje taka możliwość. Oferujemy wynajem samochodów. Dysponujemy parkiem maszynowym obejmującym pojazdy przeznaczone do szkoleń zarówno I, jak i II stopnia.

Jaki jest poziom trudności szkolenia?

Szkolenie z Wojtkiem Chuchałą obejmuje różne elementy kursów samochodowych I i II stopnia. Program szkolenia jest modyfikowany na bieżąco - możesz być pewny, że profesjonalista, jakim jest Wojtek, dopasuje rodzaj ćwiczeń i poziom trudności do Twoich umiejętności.

Czy mogę wykupić szkolenie dla kogoś, jako prezent?

Oczywiście! Zachęcamy do sprawienia tego niebanalnego prezentu najbliższym i znajomym zainteresowanym motoryzacją. Podarek w formie indywidualnego kursu pod okiem mistrza rajdowego to gwarancja dnia pełnego wrażeń i żywych wspomnień, pozostających na długo w pamięci.

Ile kosztuje szkolenie samochodowe z Wojtkiem Chuchałą?

Koszt szkolenia to 2000 zł. Jeżeli chcesz skorzystać z pojazdu znajdującego się w naszej flocie, do ceny powinieneś doliczyć koszt wynajęcia samochodu.

Chciałbyś przeżyć przygodę motoryzacyjną w postaci szkolenia z Wojtkiem Chuchałą? A może interesuje Cię oferta w zakresie szkoleń firmowych i flotowych? Skontaktuj się z nami - porozmawiamy o Twoich potrzebach i doradzimy odpowiedni kurs.

CZAS TRWANIA: 6H godzina rozpoczęcia zależna od realizowanego stopnia
CENA 2000 zł
Szkolenie Indywidualne 1/1 (jeden uczestnik/ jeden instruktor)

PROGRAM SZKOLENIA

Program oparty na bazie elementów zarówno I jaki II stopnia kursów dopasowywany jest na bieżąco do oczekiwań oraz potrzeb uczestnika.

DLACZEGO WARTO?

  • zwiększenie świadomości,
  • poznanie systemów bezpieczeństwa,
  • sprawdzenie własnych reakcji w sytuacjach, które mogą przytrafić się nam w codziennej jeździe,
  • szkolenie to również element psychologiczny
  • lepsze wyczucie swojego auta


GDZIE?

ZOBACZ WSZYSTKIE OŚRODKI TRENINGOWE
Obiekty szkoleniowe
Tor Kielce - ODTJ

Tor Kielce - ODTJ

Ośrodek Szkoleniowy - Tor Kielce

Tor Kielce

ul. Wykień 94, Ćmińsk Kościelny

26-085 Miedziana Góra

Specyfikacja toru

INSTRUKTORZY

Instruktorzy

Kadra instruktorów techniki jazdy SJS Driving Academy obecnie liczy 15 instruktorów. Ich uprawnienia potwierdzone są w świadectwie instruktora techniki jazdy. Wszystkich łączy profesjonalizm w swym fachu oraz ogromny bagaż doświadczenia zdobywany podczas szkoleń.

samochody

PRZYJEDŹ DO NAS SWOIM SAMOCHODEM
I WYBIERZ SZKOLENIE DLA SIEBIE.

lub skorzystaj z naszej nowoczesnej floty samochodów

CENNIK WYNAJMU SAMOCHODÓW W SJS - dla I oraz II stopnia w lokalizacji Kielce.

samochód

zdjęcie

rocznik

moc

Cena Brutto
grupowe (max. 10os.)

Cena Brutto
w układzie 1/1

MASZ DODATKOWE PYTANIA?

Skontaktuj się

Mgrucel

Małgorzata Grucel

Specjalista DS. Szkoleń - Klienci indywidualni

Kom.: +48 664 128 812

e-mail: mgrucel@sjs.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SJS S.A. z siedzibą w Krakowie (ul. Wł. Żeleńskiego 103, 31-353 Kraków) zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, (Dz.U. 2014 r. poz. 1182) w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie. Zgodnie z art. 25 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2014, poz. 1182.) informujemy, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SJS S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Wł. Żeleńskiego 103, 31-353 Kraków. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie drogą elektroniczną. Informujemy także, że posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Zobacz inne podstrony

Close

Wyszukaj