prezenty

kalendarz szkoleń

SZKOLENIA Z MISTRZEM WOJTKIEM CHUCHAŁĄ

W 2013 roku grono instruktorów SJS Driving Academy zasilił młody, wówczas mało znany, choć dobrze zapowiadający się kierowca rajdowy - Wojtek Chuchała.

„Jeszcze wtedy nie widziałem różnicy pomiędzy szybkim kierowcą a doświadczonym instruktorem. Jednak wieloletnia praca z instruktorami SJS uświadomiła mi, że doświadczony instruktor to nic innego jak najwyższy poziom kierowcy – kierowcy, który nie tylko potrafi szybko pojechać samochodem, ale przede wszystkim niczym dobry pedagog i psycholog potrafi w odpowiedni sposób przekazać swoją wiedzę kursantom” – mówi Wojtek.

Dzisiaj po kilku latach edukacji Wojtka w zupełnie nowym dla niego zawodzie - instruktora techniki jazdy - możemy śmiało powiedzieć, że należy on do grona nielicznych zawodników motorsportu w Polsce, będących jednocześnie doskonałymi trenerami. Nasz Rajdowy Mistrz Europy ERC2 w fantastyczny sposób i z wielką lekkością potrafi dostosować program oraz ćwiczenia tak, aby edukacja szczególnie podczas szkoleń 1/1 była dynamiczna i rozwojowa. Jego aparycja i ciągły uśmiech są gwarancją mile spędzonego czasu na torze oraz doskonałych przeżyć motoryzacyjnych!:)

W zależności od Państwa oczekiwań szkolenie 1/1 możemy realizować jako kontynuację programu doskonalenia techniki jazdy I stopnia czy II stopnia, jak również jako szkolenie kierunkowe (trening wyścigowy, rajdowy, driftowy czy też przygotowanie do zawodów sportowych). Trening „jeden na jeden” u boku uśmiechniętego Wojtka to prawdziwe wyzwanie nie tylko pod względem organizacyjnym, ale i fizycznym. Treningi dedykowane są amatorom, jak i zawodnikom różnych dyscyplin motorsportu. W trakcie trwającego około 6 godzin programu nasi kursanci pokonują - w zależności od obiektu oraz stopnia treningu - między 100 a nawet 250 km!

Wartym uwagi jest fakt, że Wojtek w 2018 roku dołączył do grona elitarnej AMG Driving Academy stając się jednym z siedmiu Polaków realizujących ten międzynarodowy projekt.

Szkolenie proponujemy realizować przy wykorzystaniu samochodu uczestnika lub opcjonalnie jednego z samochodów sportowych z floty Driving Experience. Wówczas do dyspozycji oddajemy między innymi takie samochody jak Subaru Impreza STi, Mitsubishi Lancer EVO XI, Ford Focus RS, AMG A45 czy BMW M2 – wszystkie dysponujące mocą znacznie przekraczającą 300 KM. Poniżej znajdą Państwo cennik udostępnienia ww. samochodów. Cena jest zależna od posiadanych umiejętności i może ulec zmianie.

Szkolenie samochodowe z Wojtkiem Chuchałą to intensywny czas, pełen wskazówek i ćwiczeń wykonywanych pod okiem profesjonalnego kierowcy rajdowego. Spotkanie z Rajdowym Mistrzem Polski oraz Mistrzem Europy w klasyfikacji ERC2 to prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. Trening pod okiem gwiazdy to okazja, aby nauczyć się zasad ekonomicznej i bezpiecznej jazdy od światowej klasy sportowca.

Pełna koncentracja oraz dynamika sprawią, że po takim dniu poczujesz się spełniony motoryzacyjnie. Znajdziesz wiele odpowiedzi z zakresu techniki jazdy, ale i poznasz swoje limity. Jest to również ciekawa forma PREZENTU.

Zastanawiasz się, co obejmuje nasza oferta i jak organizowane jest szkolenie? Przeczytaj!

Do kogo skierowane są szkolenia z Wojtkiem Chuchałą?

Szkolenia z Wojtkiem Chuchałą to propozycja dla tych, którzy chcą uścisnąć dłoń mistrza, a także szukają wrażeń w postaci intensywnej, sportowej jazdy. Nasi kursanci pokonują od 100 do 250 km podczas zajęć (w zależności od warunków i umiejętności). Kurs spodoba się również tym, którzy preferują indywidualne zajęcia i cenią sobie uwagi od najlepszych.

Jak wygląda szkolenie z Wojtkiem Chuchałą?

Zajęcia odbywają się na torze wyścigowym i mają formę indywidualnych pokazów, ćwiczeń i konsultacji. Obejmują zarówno jazdę w trudnych warunkach (wykonywanie manewrów na mokrym podłożu, hamowanie podczas rozwijania dużych prędkości), jak i przekazanie wiedzy na temat podstawowych zasad, do których powinien stosować się każdy kierowca.

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

Same zajęcia będą dla Ciebie dużą dawką pozytywnej energii i adrenaliny. Przez 6 godzin będziesz się świetnie bawił, a do tego zyskasz okazję, aby lepiej poznać naszego utytułowanego mistrza. Będziesz mógł sam wejść w rolę kierowcy rajdowego lub sprawdzić swoje możliwości i ograniczenia siedząc za kółkiem sportowego auta. Poza wspomnieniami zyskasz konkretne umiejętności, dodatkową wiedzę oraz podszkolisz technikę jazdy.

Szkolenie z Wojtkiem Chuchałą - rozwiewamy wątpliwości

Czy muszę mieć własny samochód?
Zawsze zachęcamy naszych Klientów do tego, aby na szkoleniu korzystali z własnych (a więc dobrze im znanych) samochodów. Wiemy jednak, że nie zawsze istnieje taka możliwość. Dlatego oferujemy wynajem samochodów. Dysponujemy parkiem maszynowym obejmującym pojazdy przeznaczone do szkoleń zarówno I, jak i II stopnia.

Jaki jest poziom trudności szkolenia?
Szkolenie z Wojtkiem Chuchałą obejmuje różne elementy kursów samochodowych I i II stopnia. Program szkolenia jest modyfikowany na bieżąco - możesz być pewny, że profesjonalista, jakim jest Wojtek, dopasuje rodzaj ćwiczeń i poziom trudności do Twoich umiejętności.

Czy mogę wykupić szkolenie dla kogoś jako prezent?
Oczywiście! Zachęcamy do sprawienia tego niebanalnego prezentu najbliższym i znajomym zainteresowanym motoryzacją. Podarek w formie indywidualnego kursu pod okiem mistrza rajdowego to gwarancja dnia pełnego wrażeń i żywych, pozostających na długo w pamięci wspomnień.

Ile kosztuje szkolenie samochodowe z Wojtkiem Chuchałą?
Koszt szkolenia to 2499 zł. Jeżeli chcesz skorzystać z pojazdu znajdującego się w naszej flocie, do ceny powinieneś doliczyć koszt wynajęcia samochodu.

Chciałbyś przeżyć przygodę motoryzacyjną w postaci szkolenia z Wojtkiem Chuchałą? A może interesuje Cię oferta w zakresie szkoleń firmowych i flotowych? Skontaktuj się z nami - porozmawiamy o Twoich potrzebach i doradzimy odpowiedni kurs.

CZAS TRWANIA: 6 H (godzina rozpoczęcia zależna od realizowanego stopnia)
CENA: 2799 zł
Format szkolenia: jeden uczestnik / jeden instruktor

PROGRAM SZKOLENIA

Program oparty na bazie elementów zarówno I, jak i II stopnia kursów dopasowywany jest na bieżąco do oczekiwań oraz potrzeb uczestnika.

DLACZEGO WARTO?

  • Zwiększenie świadomości.
  • Poznanie systemów bezpieczeństwa.
  • Sprawdzenie własnych reakcji w sytuacjach, które mogą przytrafić się nam w codziennej jeździe.
  • Szkolenie to również element psychologiczny.
  • Lepsze wyczucie swojego auta.

GDZIE?

ZOBACZ WSZYSTKIE OŚRODKI TRENINGOWE
Obiekty szkoleniowe
Tor Kielce - ODTJ

Tor Kielce - ODTJ

Ośrodek Szkoleniowy - Tor Kielce

Tor Kielce

ul. Wykień 94, Ćmińsk Kościelny

26-085 Miedziana Góra

Specyfikacja toru

INSTRUKTORZY

Instruktorzy

Kadra instruktorów techniki jazdy SJS Driving Academy obecnie liczy 15 instruktorów. Ich uprawnienia potwierdzone są w świadectwie instruktora techniki jazdy. Wszystkich łączy profesjonalizm w swym fachu oraz ogromny bagaż doświadczenia zdobywany podczas szkoleń.

samochody

PRZYJEDŹ DO NAS SWOIM SAMOCHODEM
I WYBIERZ SZKOLENIE DLA SIEBIE.

lub skorzystaj z naszej nowoczesnej floty samochodów

CENNIK WYNAJMU SAMOCHODÓW W SJS - dla I oraz II stopnia w lokalizacji Kielce.

samochód

zdjęcie

rocznik

moc

Cena Brutto
grupowe (max. 10os.)

Cena Brutto
w układzie 1/1

MASZ DODATKOWE PYTANIA?

Skontaktuj się

DA Tomasz Pytlowski

Tomasz Pytlowski

Event Manager - Klienci Indywidualni

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SJS S.A. z siedzibą w Krakowie (ul. Wł. Żeleńskiego 103, 31-353 Kraków) zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, (Dz.U. 2014 r. poz. 1182) w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie. Zgodnie z art. 25 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2014, poz. 1182.) informujemy, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SJS S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Wł. Żeleńskiego 103, 31-353 Kraków. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie drogą elektroniczną. Informujemy także, że posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Zobacz inne podstrony

Close

Wyszukaj