prezenty

Szkolenia dla Właścicieli samochodów SUBARU

Szkolenia dla Właścicieli samochodów SUBARU

II Stopień w układzie 1/1

II Stopień w układzie 1/1

I Stopień w układzie 1/1

I Stopień w układzie 1/1

I Stopień

I Stopień

II Stopień

II Stopień

III Stopień w układzie 1/1

III Stopień w układzie 1/1

Motocyklowe

Motocyklowe

Z Mistrzem Wojtkiem Chuchałą

Z Mistrzem Wojtkiem Chuchałą

SZKOLENIA Z MISTRZEM WOJTKIEM CHUCHAŁĄ

Jednodniowe szkolenie u boku doświadczonego w sporcie motorowym z Rajdowym Mistrzem Europy ERC2 Wojtkiem Chuchałą. Szkolenie indywidualne prowadzone w układzie „jeden na jeden” zawsze będzie najbardziej ekskluzywną formą prowadzenia zajęć. 

Program oparty na bazie elementów zarówno I jaki II stopnia kursów dopasowywany jest na bieżąco do oczekiwań oraz potrzeb uczestnika.

Trening „jeden na jeden” u boku uśmiechniętego Wojtka to prawdziwe wyzwanie nie tylko pod względem organizacyjnym, ale i fizycznym. W trakcie trwającego około 6 godzin programu nasi kursanci pokonują w zależności od obiektu oraz stopnia treningu między 100 a nawet 250 km! Pełna koncentracja oraz dynamika sprawią, że po takim dniu z nami poczujesz się spełniony motoryzacyjnie. Znajdziesz wiele odpowiedzi z zakresu techniki jazdy, ale i poznasz swoje limity. Jest to również ciekawa forma PREZENTU.

Aby zwiększyć efekty treningu proponujemy zawsze udział w nim własnym samochodem. Rozumiemy, że nie zawsze jest to możliwe i powodować może pewne ograniczenia. Dlatego zapraszamy do skorzystania z oferty wynajmu jednego z samochodów dostępnych w naszym parku maszyn do I lub II stopnia szkolenia 1/1. W kolejnych etapach należy wziąć udział własnym samochodem.

CZAS TRWANIA: 6H godzina rozpoczęcia zależna od realizowanego stopnia
CENA 2000 zł
Szkolenie Indywidualne 1/1 (jeden uczestnik/ jeden instruktor)

PROGRAM SZKOLENIA

Program oparty na bazie elementów zarówno I jaki II stopnia kursów dopasowywany jest na bieżąco do oczekiwań oraz potrzeb uczestnika.

DLACZEGO WARTO?

  • zwiększenie świadomości,
  • poznanie systemów bezpieczeństwa,
  • sprawdzenie własnych reakcji w sytuacjach, które mogą przytrafić się nam w codziennej jeździe,
  • szkolenie to również element psychologiczny
  • lepsze wyczucie swojego auta


GDZIE?

ZOBACZ WSZYSTKIE OŚRODKI TRENINGOWE
Obiekty szkoleniowe
ODTJ
KIELCE

ODTJ KIELCE

Ośrodek Szkoleniowy - ODTJ - TOR KIELCE

Specyfikacja toru

INSTRUKTORZY

Instruktorzy

Kadra instruktorów techniki jazdy SJS Driving Academy obecnie liczy 15 instruktorów. Ich uprawnienia potwierdzone są w świadectwie instruktora techniki jazdy. Wszystkich łączy profesjonalizm w swym fachu oraz ogromny bagaż doświadczenia zdobywany podczas szkoleń.

samochody

PRZYJEDŹ DO NAS SWOIM SAMOCHODEM
I WYBIERZ SZKOLENIE DLA SIEBIE.

lub skorzystaj z naszej flotowej KIA RIO

CENNIK WYNAJMU SAMOCHODÓW W SJS - dla I oraz II stopnia w lokalizacji Kielce.

samochód

zdjęcie

rocznik

moc

Cena Brutto
grupowe (max. 10os.)

Cena Brutto
w układzie 1/1

MASZ DODATKOWE PYTANIA?

Skontaktuj się

Mgrucel

Małgorzata Grucel

Specjalista DS. Szkoleń - Klienci indywidualni

Kom.: +48 664 128 812

e-mail: mgrucel@sjs.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SJS S.A. z siedzibą w Krakowie (ul. Wł. Żeleńskiego 103, 31-353 Kraków) zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, (Dz.U. 2014 r. poz. 1182) w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie. Zgodnie z art. 25 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2014, poz. 1182.) informujemy, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SJS S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Wł. Żeleńskiego 103, 31-353 Kraków. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie drogą elektroniczną. Informujemy także, że posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Zobacz inne podstrony

Close

Wyszukaj