prezenty

kalendarz szkoleń

Szkolenia dla właścicieli Subaru

Rajdowy rodowód marki Subaru sprawia, że samochody ww. producenta cieszą się ogromną popularnością. My również należymy do fanów Subaru i właśnie dlatego chcemy zaprosić wszystkich właścicieli Subaru do udziału w szkoleniach, których programy zostały stworzone specjalnie dla konkretnych modeli, tj. WRX STI, BRZ, Forester XT, Subaru z silnikami Boxer Diesel oraz modeli wyposażonych system EyeSight.

Nasze szkolenia to przede wszystkim inwestycja w bezpieczeństwo i podniesienie umiejętności w zakresie doskonalenia techniki jazdy. Podczas kursu kierowcy zapoznają się z teoretycznymi zagadnieniami, a na profesjonalnym obiekcie szkoleniowym mają okazję wykonywać szereg ćwiczeń praktycznych. Wszystko po to, aby zwiększyć bezpieczeństwo za kierownicą, czerpać większą frajdę z jazdy, i co niemniej ważne -poznać możliwości samochodu oraz funkcjonowanie i przydatność systemów, w które został zaopatrzony.

Szczegółowe informacje o programach konkretnych szkoleń dostępne są poniżej w sekcji PROGRAMY. Terminy najbliższych SZKOLEŃ DLA WŁAŚCICIELI SUBARU znajdą Państwo w naszym KALENDARZU SZKOLEŃ. Z jego wykorzystaniem mogą Państwo również dokonać rezerwacji. Zapraszamy.

Dlaczego Warto?

  • Inwestycja w własne bezpieczeństwo.
  • Niższe koszty ubezpieczeń.
  • Podniesienie umiejętności bezpiecznej jazdy.

Gdzie?

ZOBACZ WSZYSTKIE OŚRODKI TRENINGOWE
Obiekty szkoleniowe
Tor Kielce - ODTJ

Tor Kielce - ODTJ

Ośrodek Szkoleniowy - Tor Kielce

Tor Kielce

ul. Wykień 94, Ćmińsk Kościelny

26-085 Miedziana Góra

Specyfikacja toru
Obiekty szkoleniowe
TOR ŁODŹ - ODTJ

TOR ŁODŹ - ODTJ

Ośrodek Szkoleniowy - TOR ŁÓDŹ

Specyfikacja toru
Obiekty szkoleniowe
MIĘDZYCHÓD - ODTJ

MIĘDZYCHÓD - ODTJ

OŚRODEK SZKOLENIOWY - MIĘDZYCHÓD

Specyfikacja toru
Obiekty szkoleniowe
Moto Park Tor Toruń

Moto Park Tor Toruń

Ośrodek Szkoleniowy - Moto Park Tor Toruń

Specyfikacja toru
Obiekty szkoleniowe
AUTODROM POMORZE

AUTODROM POMORZE

Ośrodek Szkoleniowy - AUTODROM POMORZE

Specyfikacja toru

Instruktorzy

Instruktorzy

Samochody

PRZYJEDŹ DO NAS SWOIM SAMOCHODEM

I WYBIERZ SZKOLENIE DLA SIEBIE

Szkolenie odbywa się z wykorzystaniem własnego samochodu.

Masz dodatkowe pytania? Chcesz poznać dostęne terminy?

Skontaktuj się z nami.

DA Tomasz Pytlowski

Tomasz Pytlowski

Event Manager - Klienci Indywidualni

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SJS S.A. z siedzibą w Krakowie (ul. Wł. Żeleńskiego 103, 31-353 Kraków) zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, (Dz.U. 2014 r. poz. 1182) w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie. Zgodnie z art. 25 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2014, poz. 1182.) informujemy, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SJS S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Wł. Żeleńskiego 103, 31-353 Kraków. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie drogą elektroniczną. Informujemy także, że posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Zobacz inne podstrony

Close

Wyszukaj