prezenty

kalendarz szkoleń

Szkolenia dla właścicieli Subaru

Od tego wszystko się zaczęło. Programy przygotowane zostały przy współudziale Krzysztofa Hołowczyca na potrzeby powstającej w 2000 roku Szkoły Jazdy Subaru -najstarszej w Polsce markowej akademii jazdy.

Szkolenie to stanowi integralną część zakupu nowego samochodu dla wybranych modeli Subaru zakupionej w oficjalnej polskiej sieci dealerów tej marki i można je odbyć bezpłatnie do roku od daty zakupu samochodu. Do programu zakwalifikowane są modele: WRX STI, BRZ, Forester XT, modele wyposażone w system EyeSight oraz te napędzane silnikiem Boxer Diesel (ze skrzynią manualną).

Szkolenia odbywają się w w ośrodku wiodącym Szkoły Jazdy Subaru - ODTJ -Tor Kielce w Miedzianej Górze, sporadycznie na Torze Łódź w Strykowie, ODTJ Międzychód (50 km na południe od Poznania), Tor Kraków, Autodrom Pomorze, ODTJ Toruń.

Szkolenia są realizowane przez cały rok, jeden/dwa razy w miesiącu, głównie od wtorku do piątku.

Na prawym fotelu zasiadają najbardziej doświadczeni instruktorzy Szkoły Jazdy Subaru. Wśród nich można spotkać m.in. aktualnego rajdowego samochodowego Mistrza Europy ERC2 Wojtka Chuchałę.

Charakterystyka szkoleń:

Szkolenie realizowane są w małych kilkuosobowych grupach oparte w dużej mierze na ćwiczeniach doskonalących technikę jazdy. Na jednej z prób dajemy Państwu sprawdzenie właściwości trakcyjnych Foresterów XT, napędu Symmetrical AWD oraz systemów elektronicznych podczas pokonywania takich modułów jak: strome podjazdy i zjazdy, krzyżowanie osi, trawers oraz przejazd przez bród. Wszystko to w bezpiecznych dla Państwa samochodów warunkach na specjalnie przygotowanej trasie terenowej.

Ze względu na wymagający, a jednocześnie mogący dawać wiele przyjemności z jazdy napęd wyłącznie na tylne koła, Subaru BRZ doskonale nadaje się do treningów z bezpiecznej jazdy w Szkole Jazdy Subaru. Szkolenie zakłada trening zarówno przy aktywnym, jak i wyłączonym systemie VDCS (system stabilizacji toru jazdy) i jest prowadzone w układzie jeden na jeden wyłącznie na Torze Kielce.

Program w dużej mierze bazuje na ćwiczeniach doskonalących technikę bezpiecznej jazdy. Jednym z modułów będzie zestaw ćwiczeń z wykorzystaniem systemu EyeSight – hamowanie przed przeszkodą, użycie Adaptacyjnego Tempomatu. Szkolenia dotyczą modeli Forester, Levorg, Imprezy oraz XV. Szkolenie jest prowadzone w małych grupach co daje gwarancję dobrego kontaktu z instruktorem.

Ekskluzywne szkolenie dla właścicieli samochodów Subaru Impreza WRX STI. Prowadzone wyłącznie na Torze Kielce w układzie jeden na jeden co oznacza, że do jednego uczestnika przypisany jest jeden instruktor. Szkolenie obejmuje klasyczne elementy treningu bezpiecznej jazdy z uwzględnieniem specyfiki modelu, w tym efektywne użycie napędu Symmetrical AWD, Active Torque Vectoring oraz nastawień centralnego dyferencjału.

Program bazuje na klasycznym szkoleniu I stopnia w grupie do 10 osób. Chcąc w pełni wykorzystać ponad przeciętne możliwości silnika Subaru Boxer Diesel podczas jednego z modułów szkoleniowych dajemy Państwu możliwość treningu wykorzystania potencjału silnika bez ryzyka uszkodzenia sprzęgła oraz prawidłowe przeniesienie napędu.

Dlaczego Warto?

  • inwestycja w własne bezpieczeństwo,     
  • niższe koszty ubezpieczeń,
  • podniesienie umiejętności bezpiecznej jazdy

Gdzie?

ZOBACZ WSZYSTKIE OŚRODKI TRENINGOWE
Obiekty szkoleniowe
Tor Kielce - ODTJ

Tor Kielce - ODTJ

Ośrodek Szkoleniowy - Tor Kielce

Tor Kielce

ul. Wykień 94, Ćmińsk Kościelny

26-085 Miedziana Góra

Specyfikacja toru
Obiekty szkoleniowe
TOR ŁODŹ - ODTJ

TOR ŁODŹ - ODTJ

Ośrodek Szkoleniowy - TOR ŁÓDŹ

Specyfikacja toru
Obiekty szkoleniowe
MIĘDZYCHÓD - ODTJ

MIĘDZYCHÓD - ODTJ

OŚRODEK SZKOLENIOWY - MIĘDZYCHÓD

Specyfikacja toru
Obiekty szkoleniowe
Moto Park Tor Toruń

Moto Park Tor Toruń

Ośrodek Szkoleniowy - Moto Park Tor Toruń

Specyfikacja toru
Obiekty szkoleniowe
AUTODROM POMORZE

AUTODROM POMORZE

Ośrodek Szkoleniowy - AUTODROM POMORZE

Specyfikacja toru

Instruktorzy

Instruktorzy

Samochody

PRZYJEDŹ DO NAS SWOIM SAMOCHODEM

I WYBIERZ SZKOLENIE DLA SIEBIE

Szkolenie odbywa się z wykorzystaniem własnego samochodu.


Masz dodatkowe pytania? Chcesz poznać dostęne terminy?

Skontaktuj się z nami.

Mgrucel

Małgorzata Grucel

Specjalista DS. Szkoleń - Klienci indywidualni

Kom.: +48 664 128 812

e-mail: mgrucel@sjs.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SJS S.A. z siedzibą w Krakowie (ul. Wł. Żeleńskiego 103, 31-353 Kraków) zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, (Dz.U. 2014 r. poz. 1182) w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie. Zgodnie z art. 25 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2014, poz. 1182.) informujemy, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SJS S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Wł. Żeleńskiego 103, 31-353 Kraków. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie drogą elektroniczną. Informujemy także, że posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Zobacz inne podstrony

Close

Wyszukaj